Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért kell szidni, csúfolni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell szidni, csúfolni könyvmolynak stb, azokat a lányokat, akik szolidok, nem bulizósak? Ezek a lányok már párkapcsolatra sem alkalmasak?

Figyelt kérdés
2013. márc. 23. 15:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

szerintem vannak ilyen lányok párkapcsolatban, miért ne lennének?

F

2013. márc. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha egyébként nőies, nincs ezzel gond. Inkább előny.
2013. márc. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Előny!!!!Imádom (imádnám) őket:D!!!
2013. márc. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Én bírom őket.

17/F

2013. márc. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:

Én speciel ilyen lányt keresek ^^

23/F

2013. márc. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
azzal mi van, aki könyvmoly ugyanakkor bulizós?:D
2013. márc. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Mert hülyék. Attól, hogy nem bulizós valaki, még nem biztos, hogy pont olvas. Ha meg olvas, olyan információkat, látásmódokat sajátít el, amiket mondjuk egy buliban, részegek közt nem biztos, hogy el tudna...

Egyébként sok bulizós lány van, akik szeretnek olvasni és nagyon jó tanulók, miért ne lehetne olyan szolid lány is, aki jófej, jó barátnő, meg talán még jobb lepedőakrobata is, mint azok? XD

2013. márc. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én is ilyen lányt keresek. 20/F
2013. márc. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én könyvmoly vagyok, és nem tartom csúfolódásnak, ha azt mondják rám. Miért lenne bántó, ha valaki elismeri, hogy sokat olvasok? Imádok olvasni, minek sértődjek meg, ha valaki megjegyzi? Attól még, mert szeretek olvasni, baromi vicces vagyok. Pasim is mindig van, ha meg éppen nincsen, akkor találok valakit, akivel jól érezzem magam. Szexuálisan aktív könyvmoly vagyok, de bulizni én sem járok sűrűn. Tök lehetséges.
2013. márc. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Az könyvmoly, aki sokat olvas, de én nem szégyellem, hogy imádok olvasni; miért is kéne? Nehogy már az legyen a kínos, ha valaki szeret művelődni is (nálam a könyvmoly nem egyenlő azzal, aki csak Júliákat meg magazinokat olvas).

Bulizni sosem jártam (nem iszok alkoholt, és utálom ha nem bírják ezt mások megérteni és tukmálnak), de szívesen elmegyek 1-1 rendezvényre ami érdekel. Szerencsére találtam olyan párt, illetve baráti társaságot is, akikkel közös programokat tudunk szervezni, egyikünk sem iszik és bulizik, mégis jól elhülyéskedünk és elvagyunk a magunk módján. Szerintem meg kell találni ezeket a megfelelő embereket - nekem is sikerült. 21L

2013. márc. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!