Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy közöljem vele, hogy ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy közöljem vele, hogy ez igy nem jo?

Figyelt kérdés
Szijasztok fél éve vagyok eggyütt a pasimmal és még szüz vagyok (ő már nem) és kb 2-3 hete kedtünk el pettigelni és 1hétbe csak ő csinálta nekem utána már én is és amiota "leszoptam" , azota ha oan helyzetbe vagyunk akkor majdnem hogy ellvárja hogy szopjam le ... :S vmien szinten tisztába voltam vele hogy ez lesz de.... és montam neki hne legyen ennyire kanos és monta h jojo vissza vezs magábol meg ienek de tudom hogy csak azért monta hogy ejtsük a témát meg ha fenn vagyunk nálam vagy náluk akkor is nem lehet TV -ni avgy valami hanem ha épp nem akarok semmit aakor ugy kell rászolni h most ne és ő ezt nem mutatja de kicsit oankor meg van illetődve ...és nem szeretném hogy ez miatt menjen tönkre a kapcsolatunk avgy , hogy szexmániás legyen kérlek segitsetek mit mondjak neki ?? vagy mittegyek? kösy előre is
2008. jún. 10. 20:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
60%

Az írásodból ítélve lehetsz vagy 15 éves...

Szal hagyd a francba...

2008. jún. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Kihagytad a korotokat.
2008. jún. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Hát nem értem miert számit ez de ti tudjátok 14 vagyok én 15 a pasim
2008. jún. 10. 20:34
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
hát mit mondjak, szerintem nem vagytok érettek a szexhez, csak akkor csinálj dolgokat, ha te is akarod. Attól, hogy ő akarja, nem szabad erőltetnie. Ha emiatt szakit veled, akkor hagyd, had menjen.
2008. jún. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
85%

A korotok itt most igazán nem számít. Ha úgy érzed, hogy érdemes érte küzedened, akkor a következőt kéne csinálnod:

Üljetek le beszéln ikomolyan. Beszéljétek meg, hogy Ő mit szeretne, hogy te mit szeretnél. Ne hagyd, hogy csak ejtse a témát. Fontos, hogy tisztában legyetek a korlátokkal. A fő, hogy őszinte legyél, és világosan fogalmazz. Sok sikert!!!

(egyébként mi fiúk ebben a korban -később is- nagyon szeretjük a szexet, és néha egy kicsit túlzásba visszük)

2008. jún. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
30%

E!? Bakker, nem veszed észre, hogy mind a ketten gyerekek vagytok ehhez?


ihv

2008. jún. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
35%
Lehet ennyi idősen még nem kellene...
2008. jún. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Szerintem egy ennyi idős fiú még nem iagzán gondol arra hogy mi jó a barátnőjének, és hogy egy kapcsolat nem arról szól hogy a barátnője folyton kielégíti őt,a mikor csak a srác akarja, ilyenkor még élvezik hogy "nagyfiúk" és valaki megteszi ezt nekik, szóval még kis "idióták", szóval ez van, öcsém 18 de még szerintem ő sem fogná ezt fel, hogy miről szól egy kapcsolat. Szóval megpróbálhatsz vele beszélni, de nem tudom mennyire fog menni, és ne csináld amit nem akarsz, ezt meg kell érteni, és ha nem érti meg akkor nem érdemel meg téged, ne "szolgáld" ki folyton, az neked sem lesz jó. Ha pedig emiatt otthagy akkor tényleg nem normális, akkor tényleg nem kéne ilyenekkel foglalkoznod.
2008. jún. 11. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ez így igaz. Csak azt csináld, amit akarsz te is. Szerintem fiatalok vagytok még mindketten ehhez. Tanuljatok inkább.
2008. jún. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ha látod h megy tönkre a kapcsid EZ miatt,akkor hagyd ott,me nem ő az igazi neked,me ő csak azt akarja v fogja is ha lefekszel vele!akkor már azt is állandoan akarni fogja!

Mond meg neki keményen és ne legyél vele gyengéd,me akko látni fogja rajtad h Téged lehet írányítan,mond meg neki," h te erre még nem naon álsz készen,még nem naon akarod, és h lécci ne indulj be erre az egsére rá!á" LEGYÉL VELE KEMÉNY!

Sok szerencsét!Ne hagyd magad!:)

2008. jún. 11. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!