Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy juthatnék ezen túl minél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy juthatnék ezen túl minél hamarabb?

Figyelt kérdés

Az eszemmel felfogtam, hogy az ex barátom egy semmi mihaszna alak, 21évesen egy érettségije nincs, szerintem soha nem is lesz neki, mert egy link alak! Már tervezgettük az összeköltözést, de mindenki azt mondta jobban jártam hogy most szakítottunk mielőtt még komolyabbra fordultak volna a dolgok. Viszont egy gond van hogy én teljes szívből szeretem őt,halálosan szerelmes vagyok belé. Igaz, hogy már több, mint 2hónapja vége, hallok róla infókat hogy "dolgozgat" mindenki mondja h így jobb nekem de nem tudom elfelejteni :( lelkileg viszont akkora pluszt adott nekem mint még senki más. Nincs hozzá hasonló :( De tudom h hosszú távon nem működött volna, (vagyis majdnem 3évet jártunk így) mert alapvetően elég nagy különbségek vannak köztünk minden téren :/ De szeretem :'(

Kérlek segítsetek! Bocsánat hogy ilyen hosszú de teljesen tanácstalan vagyok mivel nagyon hiányzik és attól is félek hogyha sikerül "talpra állnia" akkor már nem velem fogja megosztani ezt hanem mással :( nem értem miért akarok vele lenni hiszen ettől csak jobb életem lehetne(legalábbis mindenki ezt mondja még az ő barátai is) :(

Köszönöm előre is a válaszokat!!!


2013. márc. 25. 15:04
 1/8 anonim ***** válasza:
ő az első? akkor ez normális.. majd elmúlik.. keress új elfoglaltságokat:)
2013. márc. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

igen ő az első és az a "rossz" benne hogy 3 évig életem része volt tehát nem ilyen pár hónapos kapcsolatról van szó :( :)

annyira szeretnék újra vele lenni félek h nem találok hozzá hasonlót lelkileg :-( mindenki azt mondja h ennél csak jobb van... oké anyagilag lehet, de nekem nem a pénz számít ! :(

2013. márc. 25. 15:11
 3/8 anonim ***** válasza:

Bocs de ha mások véleményéért meg azért, mert link alak elhagytad akkor szerintem mégse szerethetted igazán viszont így sajnos azt kell mondjam megérdemled ha nem jön vissza! Aki egyszer elhagyott az tőlem soha ne akarjon semmit! Ne csináljon segget a szájából. Az életünk nem átjáróház.

Én se mennék vissza verébnek sehova ha máshol sas is lehetek!

2013. márc. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 ASOT ***** válasza:
ahogyan az 1-es mondja! ezaz első így érthető, és találni fogsz majd mást ha végre nem ezzel fogsz foglalkozni a nap 24 órájában.
2013. márc. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
De nem én hagytam el őt hanem ő engem! :(
2013. márc. 25. 15:13
 6/8 anonim ***** válasza:
ez volt velem is, első pasi, 3 év... de hidd el, ezentúl csak jobb lesz, és találni fogsz mást:D
2013. márc. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
mind1 h ki hagyott el kit, lépj tovább:D
2013. márc. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
utolsó neked hogy sikerült túl tenned rajta magad?:)
2013. márc. 25. 15:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!