Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez igaz?

Figyelt kérdés
Igaz az hogy a fiúknak olyan lány tetszik a ki hasonlít az anyjukra? Mert valahol ezt olvastam.

2013. márc. 25. 19:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Az anyám kövér.

Én meg a vékony lányokat kedvelem

Ennyit erről

2013. márc. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

de a "lányok az apjukba szerelmesek"

vannak ilyen elméletek, nem tudom, mennyire igaz, de a barátom most tökre olyan, mint apa ennyi idösen, nagyimék is mondták :) és nagyon jól kijönnek egymással, úgyhogy örülök

2013. márc. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Baccardi01 ***** válasza:
Hallottam én is ilyen mende-mondát, de szerintem semmilyen valóság alapja nincsen.
2013. márc. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az anyukám fiatalon hihetetlenül gyönyörű volt, hosszú fekete hajú. Általában a hosszú, fekete hajú lányok tetszenek meg nekem. Így igaz. Az alma nem esik messze a fájától.
2013. márc. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
szerintem igaz
2013. márc. 26. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez azokra igaz főleg, akinek jó kapcsolata volt az anyjával, esetleg akinek nem, de mégis ragaszkodott hozzá. Aki valamilyen oknál fogva nem szerette az anyját, az nem hiszem, hogy olyan lányt keres.
2013. márc. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igaz, de nem a külső, hanem a belső tulajdonságokra. Egy pszichológus könyvben olvastam hogy örököljük szüleink életét is(na ezt ne úgy értsd, hogy pontról pontra megegyezik). Régen ezt az emberek tudták a fiú ugyanazt csinálta, mint az apa, és kijavíttatták a gyermekükkel az elkövetett hibáikat. Tudat alatt választunk olyan párt, mint a szülőnk.
2013. márc. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Apám barna szemű, fekete hajú. Oké, ez rendben van, de nekem a kék szeműek jönnek be. Tőlük el tudok ájulni. :D A fekete hajjal semmi bajom, de talán a szőkés-barnát úgymond "jobban szeretem". :)

Apu magas. Oké, magas srácok jöhetnek szóba, mert én is magas vagyok. Alacsony srác.. Háát, nem szeretnék derékszögben meghajolni, hogy megcsókoljam. :D

Apu udvarias, és "úriember". Már azzal félsikere van a srácnak, ha kinyitja nekem az ajtót, fölveszi, ha leesik pl. a sálam stb... Mert rajtuk látszik, hogy megnevelte az anyjuk.

Ruha, "illat", haj mindenképp fontos nálam. Bejövős a mostani Bieber-féle haj. Itt erre gondoltam: [link]

Biebset speciel utálom, de ettől a hajtól képes vagyok extázisba esni. :D

Ezért van első helyen a haj, és a ruha. Igényesség, srácok!

És mi van azzal az elvvel, hogy nem járunk "tökéletes körmű" sráccal. Miért ne? Mert b*zis? Ugyaan! :D Csak olyanok jöhetnek szóba, akiknek egy kiló kosz van a körmük alatt? Ismét csak igényesség! ;)

Apu nagyon mosolygós, nevetős ember, jó humorérzékkel.

Egy aranyos mosoly, kacsintás, vagy éppen egy édes nevetés, és wááá. *-*

Szóóval. Nem tudom. Szerintem nem igen van sok köze apukámhoz, aki éppen tetszik.. :D

De embere válogatja..

L/15

2013. márc. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!