Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom tudja hogy iszonyatosa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom tudja hogy iszonyatosan alig van szabadidőm, azt a keveset is rá szánom, mégis most elvárja hogy amikor nem érek rá akkor süssek neki süteményt, jó ez így?

Figyelt kérdés

Szeretek süteményeket sütni, és tudok is párat, igaz még nem olyan sokat. Jelenleg tanulok és még a szüleim is besegítenek (pl. beadandókban), és a párom mégSEM mondta azt, hogy akkor szeretné ha sütnék neki valami finomat, amikor RÁÉREK sütni.

HOlnap vizsgázok és még nem végeztem a tanulnivalóval, fontos vizsga mert az előtte lévő vizsgarészből nem értem el az 50%-ot sajnos, igaz csak pár ponton múlt volna. Ha nem lesz meg ez a tárgyam, akkor csúszok, bukok és még fizetnem is kell.


Ezt ő is tudja, de miért nem érti meg? Tudja azt is hogy van segítségem itthon...



2013. márc. 25. 22:16
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Legutoljára talán nyár legelején sütöttem valamit.
2013. márc. 25. 22:18
 2/21 anonim ***** válasza:

egoista.

elnyomó.

esetleg zavarja, hogy neked is sikerülhetnek dolgok ezért keresztbe tesz... :-(

2013. márc. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Egyszerűen nemet mondasz neki és kész. És kérdezd meg tőle, hogy fogyatékos-e, hogy ennyit nem ért meg? Ő egyébként egyetemista?
2013. márc. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
szerintem csak több törődésre vágyik, beszéld meg vele
2013. márc. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
dehogyis, ő nem egyetemista, most fog érettségizni és estire jár
2013. márc. 25. 22:21
 6/21 A kérdező kommentje:
azért írtam ezt, mert neki baromira sok szabad ideje van, alig jár be órákra, heti 2x 3x van órája
2013. márc. 25. 22:23
 7/21 anonim ***** válasza:

az alapján amit írtál lehet, hogy nekem van igazam. féltékeny az eredményedre

te már egyetemista vagy, ő estire jár...

neked, ha sikerül a vizsgád, akkor szerinte azt mutatod, hogy mennyivel jobb vagy nála, és ezt nem tudja megemészteni. úgy gondolja, hogyha nem sikerül és kibuksz, akkor ő lesz a "családfő", fel kell rá nézned, mert nem érsz el semmit. lehet, hogy még ő se, de így legalább egy szinten leszel vele.... :-(

magánvéleményem szerint jobbat érdemelnél.

2013. márc. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
szerintem meg te vagy az önző, és lenézed a pasidat. nem mondom, hogy most azonnal indulj a konyhába, de azt nem gondolhatod komolyan, hogy nyár óta nem volt időd egy tepsi süteményt megsütni. de egyébként ez az egész nem is a sütiről szól, a törődést hiányolja, a jelek szerint jogosan.
2013. márc. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
nyáron nem voltunk együtt te, honnan veszel ekkora marhaságot? csak dobálózol a szavaiddal, vitát akarsz?
2013. márc. 25. 22:35
 10/21 anonim ***** válasza:
én csak a véleményemet mondtam az alapján, amit leírtál, nm volt célom a vita. viszont te írtad, hogy nyáron sütöttél utoljára, én csak erre utaltam..
2013. márc. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!