Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy bizonyítsam a barátomnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy bizonyítsam a barátomnak hogy nincs oka féltékenynek lennie?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy csak azért van mert nem akar elveszíteni.De néha úgy érzem,hogy azért féltékeny mert nem bízik bennem. Ez hülyeség? Már elmondtam neki is elmondtam többször,azt mondja hogy már nem lesz féltékeny de mégis az.Mit csináljak?

2013. márc. 26. 10:38
 1/6 anonim ***** válasza:

semmit nem tehetsz, ő ilyen és el kell fogadnod

de én azt mondom az ember csak azt félti, akit szeret, és akit érdemes

2013. márc. 26. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

ez nem féltés, hanem nincs bizalom ill féltékenyebb az átlagtól, mert mindenkiben van, csak kiben több, kiben kevesebb

nem ártana beszélgetni, de nem egyszer többször, egy kapcsolathoz ez is hozzátartozik, N

2013. márc. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Tettel valamit, amiert ugy gondolja, hogy valaki mas fele kacsintgatsz?
2013. márc. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem.Persze beszélgetek más fiúkkal is,de hát ő is...
2013. márc. 27. 13:55
 5/6 cunoo válasza:
alapvetoen en nagyon feltekeny vagyok! a baratommal nyiltn targyaltuk ezt meg.nem gaz,foleg ha tenyleg szeretitek egymast es nyitott konyvkent viselkedtek .ambar ha megis feltekenyseg tor ra te vallald be h nem beszelsz tobb fiuval..se facebookon se twitteren se sehol.. es igy mar nem lehet oka! te kell elgondolkodj mi eri meg..a tobbi fiu,,vagy az egy !
2013. márc. 31. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Hany eves vagy?

Es hogyan beszelgetsz fiukkal? az sem mindegy..adsz nekik puszit? Sokat nevetsz a vicceiket?


Esetleg kitrukkozheted a parod, ha a jelenleteben nem adsz nekik puszit, es amikor egyutt vagytok, akkor esetleg mondasz rajuk valami olyasmit, hogy "olyan fura ez a Dani mostanaban..." vagy " lehet, hogy nem is kene vele beszelnem ezek utan" vagy "veled BARATOD NEVE olyan jo dumalni, sokkal jobb, mint azokkal a sracokkal. Ez az egyik oka, h szeretlek."

2013. ápr. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!