Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » MIért van az hogy én jobban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MIért van az hogy én jobban szeretem a barátnőmet, mint ő engem? ÉS miért van az, hogy én csak pótlék vagyok minden lánynak?

Figyelt kérdés
Szóval miért van ez? MIért nem tudok ÉN lenni az első a párom életében? MIért nem élhetem meg egyszer azt, hogy fülig szerelmes belém az, akibe én is fülig szerelmes vagyok, miért? SZerintetek általában miér tvan az, ha a fiu jobban szereti a lányt, mint a lány a fiút,de még is párkapcsolatban élnek, még is jár a fiuhoz a lány aludni, szeretkezni, mégis találkoznak a belvárosban mindig, még is beszélnek este órákat telefonon, úgy hogy a lány aztán reggel hatkor kell keljen?(kb 1 órig szoktunk beszélni éjjel) MIért vannak ezek?
2013. márc. 26. 11:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet csak nehezebben tudja kimutatni.
2013. márc. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
talán mert túl sok a miért...
2013. márc. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"SZerintetek általában miér tvan az..."


Ez nem általános.

Ne kezdeményezz kapcsolatot olyannal, akivel tudod, hogy nem kölcsönösek az érzések. Ezt tudod tenni.

2013. márc. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha veled van, átjár hozzád aludni, szeretkezni, mindig találkozik veled a belvárosban, tehát időt szakít rád, és esténként órákat beszélget veled telefonon, úgy, hogy neki aztán másnap reggel hatkor kell kelnie, akkor nem értem, miből szűrted le azt, hogy ez a lány nem szeret téged...


Veled tölti a szabadidejét, beszélget és foglalkozik veled, ott alszik nálad, időt szakít rád, hogy találkozzatok, és akkor is fent marad csevegni, ha neki amúgy korán kell kelnie. Ebben te hol látod azt, hogy nem szeret téged, vagy hogy te jobban szereted őt? Ezen kívül mit vársz még tőle? Ha ez is kevés, akkor ülj le vele és mondd el neki, mit találsz kevésnek a kapcsolatotokban (a találkozást? az ott alvások számát? a beszélgetések mennyiségét?) és beszéljétek meg.

2013. márc. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ehh oregem.. Te valamit nagyon felreneztel :D Bezzeg az En kapcsolatom.. 2 honap alatt 1x kerdezte meg, hogy talalkozunk-e, inkabb talalkozik egy ismerossel, mint velem, pedig tudja, hogy csak azokon a napokon erek ra.. akkor En mit mondjak? Ja es csak azert turom, mert rohadtul hamar beleszerettem es meg nem mult...
2013. márc. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!