Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek tetszek ennek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszek ennek a lánynak?

Figyelt kérdés

Szombaton találkoztam egy lánnyal egy bulizóhelyen, és együtt is táncoltunk egy kicsit, bár kicsit be volt rúgva és fáradt volt. Másnap ráírtam facebookon, és mondta hogy szégyenli magát a tegnap miatt, és beszélgettünk egy kicsit de utána írta hogy el kell mennie, mert valami rossz hírt kapott. Nem egy városban lakunk de egy gimibe járunk, és találkoztam vele, és ő odajött hozzám és megölelt és elnézést kért hogy tegnap el kellett mennie, de látszott rajta hogy nagyon össze van törve. Mondtam neki, hogy semmi baj, megértem, azután odajött valamilyen barátnője hogy vigasztalja, szóval én leléptem. Azóta ha találkozok vele mindig rám mosolyog.

Nekem tetszik ez a lány, csak nem tudom, hogy ilyenkor mit kellene csinálnom, még ezelőtt nem volt barátnőm.


2013. márc. 26. 17:11
 1/1 anonim ***** válasza:
Hívd el valahová!
2013. márc. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!