Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az mit jelent ha egy lannyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mit jelent ha egy lannyal ritkan beszelek de ha igen akkor simogatja a karomat akkor az mit jelent?

Figyelt kérdés
2013. márc. 26. 20:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
kedvel..
2013. márc. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Még nem vitted ágyba?? azért simogat:D
2013. márc. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Próbálkozz be, beszélj/találkozz vele többet és megtudod mit jelent.
2013. márc. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

elég valószínű hogy kedvel

vagy te szoktál simogatni ok nélkül idegeneket?

2013. márc. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
tuti, hogy többet akar, mint csak beszélgetni ;-)
2013. márc. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 The Other ***** válasza:
100%

Azért én óvatosságra intelek, hátha megkíméllek egy pofára eséstől.

Szóval, alapesetben valóban az van, amit a fentiek írtak, vagyis hogy kedvel. Viszont van jó néhány olyan csaj (meglepő módon általában nem is néznek ki rosszul), akik igénylik, hogy a hapsik bókoljanak nekik vagy csapják nekik a szelet (20+ korosztályban is vannak ilyenek). Ezt úgy lehet a legjobban kideríteni, ha látod a lányt mondjuk egy buliban, vagy olyan helyen, ahol sok ember van és oldottabb a hangulat, de a lány nem lát téged. Ha más hapsikat is simogat, akkor inkább hagyd a fenébe.

2013. márc. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
én már voltam ilyen helyzetben, mi sokat beszéltünk bár többnyire msn-en. egyszer vissza is húzott, hogy ne menjek, beszélgessünk még, aztán amikor elhívtam akkor közölte, hogy félreértettük egymást... 22 éves volt ekkor!
2013. márc. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
tetszel neki
2013. márc. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
lehet, hogy bolhás
2013. márc. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

6-sal egyetértek,csak óvatosan!!!

Van egy lány ismerősöm,kezdetben megvolt a két lépés távolság,majd egyszer csak hirtelen közvetlenebb lett,simogatta a karomat,érdeklődött ha többen voltunk akkor legfőképpen velem"foglalkozott" stb.Alapjáraton mindenkivel kedves,barátságos de velem méginkább az volt.de nem lett az egészből semmi.Bár itt annyi volt,hogy én már előtte bepróbálkoztam nála.

2013. márc. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!