Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik e, hogy a pasim a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Viki2012 kérdése:

Létezik e, hogy a pasim a levelezőrendszerébe (gmail) úgy kapjon meghívást sexchatre, hogy nincs regisztrálva (állítólag) semmilyen sexchates oldalon?

Figyelt kérdés

A pasim gmail-es felhasználó, és amikor belépett,akkor ott volt egy x nevű sexchates csaj hívása chatelésre… bal oldalon jelent meg a gyakori levelezőpartnerek felett a csaj hívása amit vagy elfogadhatott vagy elutasíthatott.


Szeretném a legbizonyosabb választ kapni arra,hogy vajon a véletlen "áldozata" van ilyen, vagy pedig ez csak úgy lehetséges ha sexchatre be van regisztrálva..


Köszönöm előre is a válaszotokat!


2013. márc. 27. 13:18
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
én anno regisztráltam pár oldalra(igaz, nem szexchatről volt szó), de aztán 1-2-szer beléptem, és elfelejtettem a jelszavamat, meg nincs is időm ilyesmikre. azóta rendszeresen kapom a leveleket h ez meg az ismerősnek jelölt, meg blabla.. és? nem használom.. ja és én is gmail-es vok:)
2013. márc. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Érdekes, nálam ilyesmi nem szokott megjelenni. Nagyon kétlem, hogy áldozat lenne.
2013. márc. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Ilyet én nem tapasztaltam még azokban a gmail-es postafiókjaimban, amelyekről sosem regsitráltam semmilyen chat meg ismerkedős oldalra.


Ahonnan viszont regisztráltam, oda rengeteg ilyen SPAM jön.


Amatőr a srác, erre a célra külön kell postafiókot létrehozni, nem azt használni, amit mások is láthatnak... :)

2013. márc. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Szerintem spam, ne foglalkozz vele!
2013. márc. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
de minek szexchateljen, ha ott vagy te????
2013. márc. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
ő mit mond? és sztem is spam, nem kell ügyet csinalni
2013. márc. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

gmailen nagyon ritka a spam.

egyszer volt, h valaki ismeretlen felvett a chatre, ill. fel akart venni, de nem fogadtam el. fogalmam sincs, ki volt és mit akart.

2013. márc. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Anyukám mesélte, hogy apukám mobiltelefonjára az elmúlt években kétszer érkezett olyan sms, amiben "Dugunk?" szövet állt, és valami baszunk.com veboldalra invitálta a címzettet. Ebben az a legjobb, hogy apukám egy sms-t sem tud elolvasni (nem hogy megírni) a telefonján, a számítógépet meg be sem tudja kapcsolni, szóval soha az életben még csak a közelébe sem kerülhetett ennek a honlapnak, valahonnan mégis megtalálták a mobilszámát (ami titkosítva van a szolgáltatónál is). Én arra tudok gondolni, hogy valaki tévesen az ő számát adta meg a sajátja helyett (elírhatott valamit), ennyi erővel egy e-mail címet is el lehet írni, szóval én azért nem gondolnék rögtön a legrosszabbra. Inkább megkérdezném tőle, hogy mi ez. Vagy titokban nézegetted az e-mailjét?
2013. márc. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 Aladárkiss ***** válasza:
Spam! Ez biztos !
2013. márc. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
nekem egyszer vmi afrikai vki irogatott, h nem tudom milyen táborban van, és segitsek neki, meg mittomen:D szal erted..... :D
2013. márc. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!