Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szólnátok, hogy ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok, hogy ha a párotok horgász cuccai szanaszét hevernének a lakásban?

Figyelt kérdés

Egy fél éve élünk együtt.Mindig is élt ennek a hóbortjának.De mostanság el durvult a helyzet,mivel a lakás bármely szegmensében horgász botokba,úszókba,HORGOKBA meg minden ehhez köze lévő dolgokba botlok.Ő meg rajtam veri le,hogy miért rakom el a helyéről....

A kocsi is ilyen,tele rakja vödrökkel,evezőkkel stb stb...

Mellesleg iszonyú büdös pl: a mi kivágta a biztosítékot az a halmerítő szákja vagy micsodája ami a kanapé mögé tett..

Volt neki egy külön helye csak most ki kellett pakolni onnan mindent és azért vannak bent,de ez nem állapot...Hiába mondom neki nem veszi komolyan.

21/N és ő 22F


2013. márc. 27. 20:03
 1/9 anonim ***** válasza:
12%
Ha a szép szó nem használ, akkor te szépen vásárolj egyesével előre csomagolt betétet, tamponokat, pici zacskós csillámport és pakold szét a lakásban, tegyél a cuccai közé is egy-egy zacskó betétet, stb. Ha háborog, akkor bocs, de neked az kell.
2013. márc. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
Baromira meglepődnék, mert utál horgászni.
2013. márc. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
6%
Panelba laksz?Hopp kiesett az erkélyen...
2013. márc. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én pakolom el, így meglepő lenne ha felkerülne a pincéből télen.
2013. márc. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
én meg mondanám neki, hogy elééééééééééééééég!
2013. márc. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Kurv@ egyszerű: ELPAKOLNÉK! Ha utána jönne papmopgni akkor "Drágám! Szóltam szépen, csúnyán, ha nem tetszik ne pakold ki újra."


De bonyolult Istenem... dedó.

2013. márc. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
El van pakolva....Csak véleményre vagyok kíváncsi,hogy ki hogy reagálna.
2013. márc. 27. 20:44
 8/9 anonim ***** válasza:

Párommal ugyanez a helyzet csak elektronikával. Rossz Tv-vel DVD-lejátszóval, kamerával, propellerórákkal, (haverjainak javítja) cinnel, savas üveggel meg egyéb aranyos dolgokkal volt itt tele minden. Meguntam és bedobtam a szekrény aljába minden sz@rt a TV meg levittem a pincébe. Nem igazán tetszett Neki durva jelenetet rendeztem, mert ez ment már hónapok óta, h elpakolom és 2 nap múlva elöl minden. Nem használ a szép szó. Óriási jelenetet kellett rendeznem, még a szomszéd is átjött, h mi van, kivel ordítozunk. Na azóta mindennek lett helye. Néha 1-1 TV még most is itt van, de hamar visszajuttatja a gazdájához.

24/N

2013. márc. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Véletlenül a mosás közben kerülhet 1-2 horog az alsógatyák közé, úgyis mindenhol ott vannak :$
2013. márc. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!