Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kérdezzek a fiútól faceboo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kérdezzek a fiútól facebookon akit szeretek? Nincs semmi téma. (pl. mit csinálsz, mizu)

Figyelt kérdés
14/L 14/F
2013. márc. 30. 00:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Dugunk?

Ez után megered a nyelve, hidd el! :D


F25

2013. márc. 30. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
szánalmas vagy
2013. márc. 30. 00:20
 3/12 anonim ***** válasza:
Beszéljetek a szerelemről, a szexről vagy a párkapcsolatotokról! :)
2013. márc. 30. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ezt most durván megkaptad első válaszoló :( Nem lennék a helyedben!
2013. márc. 30. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Faszbuk nélkül, élőben nem megy? Hát inkább te vagy a szánalmas, nem akit leoltottál!
2013. márc. 30. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Köszönöm, hogy megszánsz. Addig sem vagyok magányos, mert tudom, gondolsz rám, de gondolom még Édesanyámra is. :D


F25

2013. márc. 30. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
kérdezd meg miket néz a tv-ben
2013. márc. 30. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem fészen kéne élni a szerelmi életeteket gyerekek. A fb arra való, hogy max. találkozót egyeztessünk, ott udvarolgatni meg témázgatni, na az a szánalmas...
2013. márc. 30. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Na kislányom.

A fene azt a ValóVilágon felnőtt, napiszar.com-t néző, demotiválót facebookon megosztó, napi szerelmes idézeteknél kommenthuszár (mizu és társai kommentek) 21. századi önkioldót nem ismerő, fürdőszobai tükörben pózoló szűzqrvás fejedet, hogy beszólsz egy huszonévesnek. Én a Te korodban, ha ilyet szóltam volna be, akkora fülest kaptam volna a huszonévesektől, hogy a takony menetet vágott volna a nyakamon.


Menj, és ne felejtsd el meginni a kakaódat lefekvés előtt.


F25

2013. márc. 30. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
#9 Gyönyörűen fogalmaztál, a teremtő adjon erőt, hogy még sokáig képviselhesd az utolsó normális generációk egyikét. Ámen. :D
2013. márc. 30. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!