Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A srác akibe szerelmes vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A srác akibe szerelmes vagyok, mindig azt mondja hogy passzív vagyok és határozatlan. Szerintetek hogyan kellene viselkednem ahhoz, hogy jól érezze magát velem? Min kéne változtatnom, vagy máshogy csinálnom?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 1. 21:37
 1/6 anonim ***** válasza:
69%
Az a pasi aki neked ezt mondja, az a férfi téged nem szeret.
2013. ápr. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
58%
A srácnak kéne határozottabbnak lenni, de ezek szerint nem az és próbálja rád hárítani a felelősséget. Elég gáz...
2013. ápr. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 kolosszus22 ***** válasza:
Van ez így, mondjuk változtatni nem hinném h tudsz rajta, ilyen vagy.
2013. ápr. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

ha ezt mondja, neki nem ez az elképzelése

Te ilyen vagy, nem fogsz változni soha, mert az nem Te lennél, nem lesz hosszú ez a kapcsolat, sajnálom N

2013. ápr. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Tanulj meg megszólalni, ne csak ülj ott kukaként. Nagyon aranyosak a zavarodott, szégyenlős kislányok, de ha a srác némileg érettebb, és nem a GyK f*szlengető, szűz nyomijai közé tartozik, halálra unná magát veled, ha csak nem tart már most is ostobának.

Olvass, az segít megfogalmazni a gondolataidat.

2013. ápr. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem nyilvánítasz véleményt, alárendelt viszonyban vagy, nem pedig partner. Szexben legyél kezdeményezőbb, programok terén is legyenek saját ötleteid, gondolataid. Együttműködj a pároddal, ne érte működj.
2013. ápr. 2. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!