Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol tudnék ilyen lányokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnék ilyen lányokkal ismerkedni?

Figyelt kérdés
Szóval kezdeném azzal, hogy elég elkeseredett vagyok. Körülöttem mindenki összejön valakivel, lassan veszem észre, hogy csak én vagyok "forever alone". Szerintem jóképű vagyok, páran mondták is ezt, rendes is vagyok, meg szerintem minden megvan bennem ami egy lánynak kell. 16 éves fiú vagyok és meg nem volt 1 hétnél többet tartó kapcsolatom. Egyszerűen nem talált a téma, nem volt miről beszélgessünk. A barátaimmal órákig tudunk kacagva beszélgetni semmi alkohol nélkül, viszont a lányokkal nem tudom, valahogyan nem találom a szót (ez volt a rövid kapcsolat oka). Pár lányt ismerek akivel ugyancsak jól eltudok beszélgetni, de az egyik túl idős, a másiknak van pasija s a harmadik úgy tekint rám, mint egy legjobb barátra. Az utóbbi tényleg nagyon elkeserített. Én csak egy megértő, jószívű, rendes, kocka csajt szeretnék, aki tud komoly is lenni, de nyugodtan poénkodhatok vele és ha lehet jól nézzen ki(nem muszáj topmodell legyen, sőt ezt abszolút nem is várom el, de azért legyen szép). Lehet hogy túl nagy kérés, de ha egyáltalán léteznek ilyen lányok, hol tudnék velük ismerkedni/találkozni?

2013. ápr. 1. 22:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
ha erre gondolsz, nincs ilyen klub, fórum, szoba, ahol ilyen lányok várják a hasonló érdeklődésű srácok jelentkezését :) ha sokat ismerkedsz, sok új emberrel találkozol, próbálsz barátkozni, nagyobb eséllyel futsz bele ilyenbe/ vagy hasonlóba inkább :) tökéletes nincsen, neked is engedni kell az elképzeléseidből majd :)
2013. ápr. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Hát én megelégednék egy rendes, viszonylag szép kocka csajjal is, a többi már magától jönne. A kockát arra értem, hogy szeret játszani a gépen meg hasonlók, mivelhogy így lenne miről beszélgetnünk, még játszhatnánk is, szórakozva erösítenénk a kapcsolatot :D
2013. ápr. 1. 22:20
 3/13 anonim ***** válasza:
Muszáj kockának lennie?
2013. ápr. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Ideális lenne :D
2013. ápr. 2. 13:14
 5/13 anonim ***** válasza:
Illenek rám azok a tulajdonságok....;$ ¢: 13/l xd
2013. ápr. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom szép vagyok e, de kocka nagyjából. :) Amúgy hány éves vagy? 18/l
2013. ápr. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ja jó, már végig is olvastam :DD hát 16 az még fiatal, ráérsz még :)
2013. ápr. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Szerintem menj majd el a playIT-re vagy a holdfényconra ott biztos vannak kocka csajok.
2013. máj. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok. 14/L. :)
2013. máj. 25. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

16 évesen forever alone? Miről beszélünk? Messze vagy te még attól, hogy ezt kijelentsd!

Iskolában, (valami értelmes) buliban, koncerten, szabad foglalkozáson, a parkban, interneten... Szerintem számtalan lehetőség van, és arról beszélgess ami érdekel a lányban. Ha nem tudsz vele beszélni, semmi nem érdekel benne. Ezek után nem is baj, ha nem leszel vele...

2013. máj. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!