Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek nem lenne szar ha távkapcsolatban élnétek,2 hónapja nem láttátok egymást és a barátnőtök bejelentené hogy egy tök normális srác aki nem nőzős elhívta házibulira 15 haverjával?

Figyelt kérdés
Mert nálam ez a helyzet, és mondja hogy tud hűséges lenni stb, de minek megy el házibuliba egy csomó pasi közé? és jöhettek azzal hogy ez a bizalom lényege, de én eddig pont hogy megbíztam benne de most hogy el akar menni bulizni pasikkal most ingott meg bennem és szakítani fogok vele emiatt!

2013. ápr. 2. 08:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha szeretnéd nem szakítanál vele ennyi miatt szóval csak neki teszel vele jót, ennyi a véleményem. Attól még hogy valakivel együtt vagy lehet saját élete és barátai akár ellenkező neműek is, ha szereted ezt felfognád és meg se fordulna a fejedben a szakítás. Szóval szakíts vele mert ennek úgy is vége lenne előbb-utóbb! 23/F
2013. ápr. 2. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jogosan vagy kiakadva.. Az ilyennek sosi cs jo vege
2013. ápr. 2. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
első válaszoló: én nagyon szeretem, épp ezért esik szarul hogy házibuliba akar menni 15 pasi közé! ilyenkor lehet hűségre hivatkozni, de mindannyian tudjuk hogy ez házibuli miről szól! még ha nem is csal meg azért megy el hogy kitegye magát a kísértésnek!
2013. ápr. 2. 08:29
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát én kikattanák az biztos nem engedném el velük ha elmenne szakítanák függetlenül attól hogy mi történt ott !
2013. ápr. 4. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!