Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen jelekből lehet észreven...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen jelekből lehet észrevenni, hogy egy srác vajon mennyire nagy csajozós?

Figyelt kérdés

Aki tetszik most nekem és akivel randizunk pár hete eléggé helyes srác, így vannak előítéleteim (tudom-tudom nem szép dolog)... de azért nyilván felmerül bennem, hogy kihasználja az adottságait. (Egyébként haverkodtunk eleinte, és azért tetszett meg, mert ugyanolyan a humora, mint az enyém, és mindig tök jól elbeszélgettünk személyesen meg írásban is).

Egyelőre nekem nem tűnik ilyen nőcsábász típusnak, de nem akarok naiv lenni. Mikből derülhet ez ki, hogy mégis az?

21L (ő is 21 éves, egy szakra járunk, csak másik évfolyam)


2013. ápr. 2. 14:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha páwa, c betűss vagy ultra cuki akkor az. Ha kocka, MENSA-tag, jó rejtvényfejtő vagy a szókincse nem csupán 10 káromkodás és különböző hangszínű böfögések akkor nem.
2013. ápr. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Sajnos semmiből, mert:

Most már tudom miért nincsen csajom. :@ Mindenki belegondol hogy biztos megcsalom, meg csak dugni akarom, ha véletlenül nem a szintemhez való lányt keresek. Pedig NEM kéne! Mert nincs gond a kinézettel, emellett van célom, meg minden, tudok írni, és olvasni. De valahogy mégse sikerült egy lányt se kifognom 22 éves létemre. És igazából szerintem senki sem hinné el rólam h szűz vagyok....

2013. ápr. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!