Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem tudok már kicsit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok már kicsit felszabadultabb lenni vele? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Kb 1 hónapja járunk a barátommal,ott is aludtam már nála 3szor,de egyszerűen nem tudok elaludni mellette..pedig se nem horkol,csendben alszik,de vhogy annyira görcsös vagyok,h nem merek elaludni. Ilyenkor a gyomrom is ég,meg hülye hangokat ad ki,akkor ez is zavar... hogy tudnék változtatni? Tudom furcsa a kérdés,de nagyon rossz :(
2013. ápr. 3. 08:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Aludjon ő is nálad, hátha az otthon biztonsága átlendít ezen. Utána talán már nála sem lesz gond.
2013. ápr. 3. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

szertnem viszont nem bizol a srácban...

fenttartásod van tudatalatt a kapcsoaltot illetően és ez nem enged téged elaludni, mert az alvásnál kiszolgáltatotabb állapot nincs, csak ha pucéran alszol. :)

Gondold át ezt a kapcsoaltot még egyszer szerintem. :)

2013. ápr. 3. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Igyál meg két-három pálinkát lefekvés előtt.
2013. ápr. 3. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem értek teljesen egyet Shevy.. Nekem is volt ilyesmi, de tényleg csak a barátomnál nem tudtam aludni, itthon semmi gond nem volt. Viszont lehet a kiszolgáltatottság érzésében is valami, de nem a barátomban nem bíztam, inkább a lakótársai miatt voltam feszült.

első voltam

2013. ápr. 3. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ennek a bizalomhoz semmi köze. Egyszerűen csak nem tudod elengedni magad, mert még friss a kapcsolat. Idővel majd ellazulsz és nem lesz ilyen gondod!;)
2013. ápr. 3. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

ma 09:09

de te s kimondod, hogy a lakotársai miatt voltál feszült. Tehát nem érezted magad biztonságban a párod mellett.

Szóval ha az én szemszögemből nézzük akkor igazam van, de ismerjük el hogy ate szemszögedből is van benne némi igazság. :)

2013. ápr. 3. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ne lovagolj a témán Shevy! Nincs igazad! Már miért ne bízna meg a párjában?
2013. ápr. 3. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

ma 09:22

mert még csak 1 hónapja járnak :)

Kevés oylan nő van aki egy hónap járás után 100% ban megbizna a párjában :)

2013. ápr. 3. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Még csak egy hónapja jártok, s egyértelműen gyors neked ez a tempó... Ne aludj nála, ha ennyire rossz, és ne szégyelld!!!!
2013. ápr. 3. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!