Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelemből Barátság?

Figyelt kérdés

A volt párom szeretné ha barátok lennénk.

Már régebben is volt róla szó ha esetleg egyszer szakítunk Ő szeretné ha barátok maradnánk. Részemről jó mert nem érzek már szerelmet iránta ezt meg is mondtam neki.

Benne már annyira nem vok biztos.


2013. ápr. 4. 16:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem mig "vok"-olsz addig senkivel ne kezdj:DD
2013. ápr. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

a_a


barátságból még talán lehet szerelem, DE szerelemből barátság soha ://

2013. ápr. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
mí?
2013. ápr. 4. 16:09
 4/11 anonim ***** válasza:

Ezzel egy a baj, hogy amíg nagyon benne van az életedben addig nem fogsz tudni teljesen elszakadni tőle és más pasiba beleszeretni, mert hiába csak barátság az ott fog motoszkálni a fejedben.

Az ex pedig ha rájön a dughatnék és nincs csaj akkor rád fog nyomulni.

De van ahol persze ez működik.


De egy EX-el nagyon nagyon megtartanám a 10 lépés távolságot főleg első időkben.

2013. ápr. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Mért tartanád meg a távolságot?
2013. ápr. 4. 16:11
 6/11 anonim ***** válasza:
Minek lennétek barátok???Tuti valamelyik(aki kéri hogy legyetek azok)nem felejtett még el és így akar a közeledben lenni!
2013. ápr. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem első időkben nem működhet. Mindkettőtöknek túl kell lépni a kapcsolatotokon, esetleg újabb párt találni. Érzelmileg le kell zárni a dolgot egymással. Ha ez sikerül, akkor lehetséges a dolog. De egyből szerintem nem fog menni.
2013. ápr. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Azért tartsd meg a távolságot mert hozzá vagy szokva, és nagyon nagyon sok pasi beleszól ilyenkor az ex barátnője dolgaiba főleg a pasi ügyeibe, és eljátsza féltékenyt is.

Aztán miatta nem fogsz tudni majd tiszta lappal kezdeni mert mindig ott fog motoszkálni a fejedben.


Ahogy írták, első időben ne is beszélj vele ne is tartsd a kapcsolatot.

2013. ápr. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Muszáj tartani vele a kapcsolatot mert van még pár közösen elintézni való dolgunk.
2013. ápr. 4. 16:24
 10/11 anonim ***** válasza:
Hát akkor azt gyorsan rendezd le. És ne menj el vele buliba mert részeg leszel másnap mellette ébredsz fel és kezdődik minden előlröl.
2013. ápr. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!