Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megütöttem a barátnőmet de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megütöttem a barátnőmet de megbántam. Hogyan érhetném el, hogy megbocsátson?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 4. 22:52
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogy meg fog-e valaha bocsátani, de próbálkozni lehet, virág, apró meglepetések, kedvességek
2013. ápr. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

Mondanám, hogy kövess el szepukut, ezzel bizonyítsd.

De ennyire lovaiasnak (meg hülyének) nem néznélek,

helyette inkább tanulj meg uralkodni az érzéseiden,

ne csak barátnővel kapcsolatban, hanem akárkivel

szemben.

2013. ápr. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
39%
Uh, most Te itt meg leszel kövezve a feminista brigád és a neoliberális főliga tagjaitól :(
2013. ápr. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
91%
Hát nehezen, azt nem kedvelik...
2013. ápr. 4. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
93%
Dögölj meg.
2013. ápr. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
95%
Büszke lehetsz magadra, én többet szóba sem állnék veled, ha van büszkeség a barátnődbe soha nem bocsájt meg, de még ha meg is bocsát valami csoda folytán, soha nem felejti el, ezzel mély nyomot hagytál benne...
2013. ápr. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

2! jót röhögtem és igaza is van

kezdjél el uralkodni Magadon, mert ez gáz és több gondod lesz belőle N

2013. ápr. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
0%
megbocsájtanék szerintem még az nap ha kisírnám magam .. nem tudom.. én ezen igazából nem is haragudnék meg érte.. de 1-2 hétig biztos bennem lenne hogy tőle is azt kapom amit otthon... nah ezt inkább nem folytatnám.
2013. ápr. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
nekem a csillagokat is lehozhatná az égről egy pasi ilyen után akkor sem állnék vele szóba többet az tuti.
2013. ápr. 4. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
A szokásos világelv: 1 hiba és VÉGED. Ez az egyetlen dolog ami mindengol érvényesül ezen a sárgolyón.
2013. ápr. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!