Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek lehet több barátsá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet több barátságnál?

Figyelt kérdés

Nem rég összeismerkedtem neten egy lánnyal.Azóta kb. mindennap sőt mindennap beszélgetünk van amikor webcamerázunk is egyszóval nagyon sokat dumálunk.És ez eleve furcsa mert nem sok lánnyal tudok így elbeszélgetni ennyi órán keresztül.


És be kell hogy valljam .. nagyon megtetszett ez a lány.Elképesztően jó fej vicces és aranyos bár vannak dolgok amibe mások a nézeteink de annál jobb :) Tehát tényleg nagyon tetszik.Úgy néz ki nyáron találkozni és fogunk és én összeszeretnék jönni vele.


Nah és itt jön a bizonytalanság.Nagyon sokat dumálunk ugye és próbálok célozgatni folyamat dícsérem kedveskedni és általában meg is köszöni de ő sose teszi vagy max nagyon ritkán.Meg nem tudom úgy érzem hogy ő tényleg csak barátként tekint rám.Néha ő keres néha nem tehát nem tudom eldönteni hogy akar valamit vagy csak barát.


Szerintetek ? Mindenképp beakarok próbálkozni ha találkozunk de azért félek és felbosszant hogy nem tudom kikövetkeztetni a jelekből.Vagy lehet ő sem tisztázta még magával ? Mit gondoltok ?


2013. ápr. 5. 14:36
 1/6 anonim ***** válasza:
28%
Szerintem a virtuális ismeretség még nem elég a szimpátia vagy inkább a vonzalom kialakulásához.
2013. ápr. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Találkozz vele nyáron jó párszor, és nézd meg, hogy hogyan közelít hozzád, mond el neki személyesen, hogy mit érzel iránta, értékelni fogja. :)
2013. ápr. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Azt gondolom, hogy ezt mi nem tudhatjuk. Lehet hogy igen, lehet hogy nem - akkor derül ki, ha elhívod randira, és találkoztok :)
2013. ápr. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Úgy terveztem én is hogy majd próbálkozok mindent elkövetni de nem nagyon tudunk sokszor mert azért nem itt lakik ...
2013. ápr. 5. 14:49
 5/6 A kérdező kommentje:
Az a gond hogy lehet hogy nem is tudja hogy ezt egy randinak tervezem .. pedig próbálok célzásokat tenni.
2013. ápr. 5. 14:50
 6/6 anonim ***** válasza:
Azért szerintem ő is tudja, hogy randi lesz ;)
2013. ápr. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!