Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az etnikai, erkolcsi illetve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az etnikai, erkolcsi illetve tudasbeli kulonbsegek tenyleg megolik a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Az ismeroseim kozul mindenki azt mondja, h jobban jartam es h higyjem el h ennel jobbat erdemlek. Es h hosszu tavon higyjem el, h nem mukodott volna.

Nem reszleteznem, de pl. Olyanok voltak h az exem szulei nem nagyon szivleltek. mert magyar vagyok, teljesen mas eletstilusban elnek ok, ezert en sznob vagyok stbstbstb...De nem is ez a lenyeg en szerettem nagyon az ex.baratom. Illetve meg mindig szeretem.

A kerdesem tenyleg csak ennyi lenne, hogy a tarsadalmi kulonbsegek tenyleg megoltek volna a kapcsolatot elobb utobb?

Koszi a valaszokat.


2013. ápr. 6. 16:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Mivel nem tudom a konkrétumot,ezért nem tudok biztosat mondani,de én nem törődtem volna másokkal.
2013. ápr. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ense torodtem nehogy azt hidd! Velem szakitottak :(
2013. ápr. 6. 17:03
 3/6 anonim ***** válasza:

Ez érdekes.

Akkor viszont kár rágódni rajta.Gondolom,hogy sz@r lehet,de ha megsem próbálta ez átlépni,akkor nem szerethetett annyira.

2013. ápr. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

a rossz hírem az, hogy helyesírásod és fogalmazásod alapján kb a romák szintjén vagy.

a jó hírem viszont, hogy pont emiatt a kapcsolat működhetne


és ha nem magától szakított, hanem szülői nyomásra, akkor később még összejöhettek, 18 év felett a szülők már nem szólhatnak bele

2013. ápr. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
igen, egy agyilag zoknival mit lehet kezdeni, semmit...
2013. ápr. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
örülj neki h megszabadultál tőle, igy talán még lehet majd egy normális életed, karrier stb
2013. ápr. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!