Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 3 éves párkapcsolat után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 éves párkapcsolat után mennyit "illik" várni a következő kapcsolatig?

Figyelt kérdés

3 évig jártunk, nagy volt a szerelem, de részemről elmúlt. Ezt már hónapok óta adagoltam a barátomnak, így volt ideje "felkészülni" a szakításra, de ő még mindig szerelmes belém, így neki elég nehéz most. A helyzet az, h én egy faluban lakom, és a barátom is ebben a falucskában lakott, de ő 1 éve elköltözött. A lényeg, hogy ismeri az ittenieket, a legtöbbjükkel jóban is van. Közülük való az a srác is, aki nagyon bejön nekem. Úgy érzem a nézéséből, h én is bejöhetek neki, de nem akarom az exbarátomat ezzel megbántani, h máris ismerkedek, pasizok - mert sztem úgyis megtudná. Mi a véleményetek, mennyi idő kell szakítás után, h elkezdjek ismerkedni, vagy talán új pasim is legyen?

20/L


2013. ápr. 6. 19:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Nincs olyan, hogy mennyit illik. Te érzed azt hogy mikor vagy túl ezen, mikor kívánsz meg egy másik pasit, illetve mikor tudnál szívesen örömmel ismerkedni más pasival.

ÉS ha rá 3-4 napra már van is egy pasi aki felkeltette az érdeklődésedet akkor hajrá ismerd meg!!


Ez nem olyan mint amikor meghal valaki és meddig illik feketében járni.

2013. ápr. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 fospuska ***** válasza:

semeddig. előfordult már a történelemben,hogy már másnap a kiválasztottal volt a fiú/lány, vagy már rég csalta a az exet a következővel.

.

nem fog tetszeni neki,de muszáj lesz elfogadnia. amúgy is a te életed..

2013. ápr. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nincs illik. Ne hasonlítsd a gyászhoz. Amikor késznek érzed magad egy új kapcsolathoz.
2013. ápr. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mire kellene várnod a szerelem csak úgy jön magától.ha szeretnéd közelebbről is megismerni a fút ne húzd az időt egy életed van.A volt barátod is megfogja érteni előbb-utóbb.És mi van ha megtudja már nem tartozol neki magyarázattal,a te boldogságod legyen fontos.
2013. ápr. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!