Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, hogy a barátom arra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy a barátom arra kért, hogy töröljem az exem még a közösségi oldalon is az ismerősök közül?

Figyelt kérdés

Nagyon hisztizett, mikor megtudta,hogy váltottam vele két szót.

Most azt mondja hozzá se szóljak,és töröljem az ismerősök közül, mert irritálja,és kivan rá nagyon.


2013. ápr. 7. 01:04
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

ja

biztos féltékeny típus v félt

2013. ápr. 7. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
94%
Azt hittem arra kért, hogy töröld ki a seggét.
2013. ápr. 7. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
2013. ápr. 7. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Csak megakarja előzni a bajt,előre látó,ennyi
2013. ápr. 7. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
oké, köszi:-)
2013. ápr. 7. 01:07
 6/18 anonim ***** válasza:

Igaza van ...!

Minden így kezdődik ...!

2013. ápr. 7. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Ja, Te vagy az, aki az előbb feltett egy másik kérdést, hogy kiakadt a jelenlegi, mert újfent képbe került az exed?
2013. ápr. 7. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
68%
Ez már beteges.
2013. ápr. 7. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
én barátom magától tiltotta teljesen az exét undorodva mert már nem tudta elviselni... én úgy voltam legyen csak ismerős ha akar (mindkettőnknek, ki jelölt minket egyszerre később meg be ...), lássa a csaj h sokkal boldogabb velem :) de végülis így nyugodtabb vagyok
2013. ápr. 7. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

mi? xDD

utolsó, összekeversz vlkivel.

2013. ápr. 7. 01:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!