Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csalódott vagyok, kihasznál a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csalódott vagyok, kihasznál a párom?

Figyelt kérdés
Fél éve ismerem a párom. Ő 39 éves, apjával él együtt, családja nincs, elvált, tele van hitelekkel. Én 35 éves, egyedül álló anya vagyok, kevés fizetéssel, saját lakásban. Minden szépen indult, a neten ismerkedtünk meg, sokat találkozunk, amikor a kislány az apukájánál van, rengeteg programot csinálunk. Összeköltözésről még korai lenne beszélni, de valahogy úgy érzem, hétvégi programnak jó vagyok. Egyébként, ha ebbe nem gondolok bele, minden szép és jó. Eddig végtelenül szerettem, most viszont, mikor elöállt egy kérdéssel, nem merek az érzelmi oldalra erösiteni vele kapcsolatban, mert félek, hogy az egész csak kamu volt. Ugyanis arra kért, hogy nem most, majd a nyáron valamikor, annak érdekében, hogy ő ki tudja váltani az egyik hitelét, újabb hitelt szeretne felvenni, és mivel neki már van három, apukájának meg nem adnak, felvehetném én a nevemre, ő meg fizeti!!! Úristen! És ha ő nem fizeti, tőlem viszik a lakást, a kislányom feje fölül? Nem mondtam rá semmit, de természetesen NEM-et szeretnék erre mondani. Ok. Lehet, hogy nem ilyen szándékkal ismerkedik nőkkel, de az egész eddigi nagy szerelem most megkérdőjeleződött bennem. Mi van, ha mindvégig erre játszott? De ha pozitivan nézem a dolgot, tehát, ha azt veszem, hogy megértem, hogy próbál magán segiteni valahogy, de ha egy nemleges választ kap, akkor még ha nem is ilyen céllal ismert meg és valóban szeret, akkor is megbántódik és vége lesz a kapcsolatnak. Mert miért nem teszem meg érte, ha szeretem. Szerintem, ha megértene engem, hogy milyen helyzetben vagyok, meg sem kért volna ilyesmire. Miért kellett előjönnie ilyen kényes kérdéssel? ÚGy érzem igy is, úgy is tönkretett ezzel sokmindent. Bennem ost hogyan tovább, ezt nem tudom. A nemleges válasz neki részemről tuti. Olyan jó lenne, ha miután nemet mondok neki, egy kicsit haragszik, aztán rájönne, hogy tényleg érthető, hogy nemet mondtam és szeretnénk egymást tovább. Szóval, ha a nemleges válaszomat is elfogadná. Ez lenne számomra az igazi szerelmi vallomás... Bárhogy máshogy segitenék neki, ahogy csak tudok, de ezt nem szeretném bevállalni. Szeretem őt és csalódott vagyok, félek, hogy mindenképp rosszul alakul igy a dolog. Szerintetek?
2013. ápr. 7. 13:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is úgy gondolom, hog a szerelem próbája a nemleges válasz. Ha ezért elhagy, tényleg csak kihasznált.
2013. ápr. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát kínos a helyzet.Lehet, hogy nem a legmegfelelőbb a mód amit ajánlok de én azt csinálnám, hogy azt hazudom, hogy hitelképtelen vagyok.Mond azt,hogy kevés a kereseted hozzá,vagy hogy BAR listás vagy nem tudom.De az mindenképp elgondolkodtató, hogy ennyi idősen nincs semmi egzisztenciája,otthon él,anyjáék nyakán,és úszik az adósságban...Sajnálom ez a véleméyem
2013. ápr. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen, elgondolkodtatott engem is. CSak az apjával él, jól keres ő is, de valahogy mindi elveri (nem rám : ), bár vett már egy-két drága dolgot nekem is, sokat segit a mindennapjaim megoldásában. Egyébként határozott, erős férfi, de szerintem ragaszkodik a szabad életéhez). Volt felesége pár évig, aki elhagyta, mert ő nem akart gyermeket. 39 éves és nem akar még most sem családot, bár állitja, hogy az enyémet elfogadná. Persze, a tényét elfogadja, amig nem találkozik vele. Nem akarok sürgetni nála semmit, mert egyébként szeretem, de ez a kérése teljesen padlóra tett... Mindent feketében látok már igy vele kapcsolatban is, eddig viszont tele voltam reménnyel.
2013. ápr. 7. 13:40
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Na látod pont ez az, hogy mind elveri..nincs felelősség érzete még saját maga irányában sem.Mi van ha nem fogja fizetni?Én is sz@rban vagyok de nem kérném ilyenre a párom...26L
2013. ápr. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek olyat, akinek most vittek el a lakasat mas hitele miatt...
2013. ápr. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!