Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért érzem magamat szépnek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem magamat szépnek, valamikor meg bűn rondának?

Figyelt kérdés

Bocsánat a hibákért. Nagyon rossz a kedvem.


Mit csináljak ,ha kint traktorozok, motorozok, dolgozok a szabadban mindig amikor bejövök és tükörbe nézek gyönyörűnek, jó pasinak érzem magamat ,amikor iskolában bent tanulunk, az osztályban nem vagyok friss levegőn akkor még tükörbe is alig merek nézni, elszörnyedek a látványtól. Plusz még a többiek is rátesznek egy lapáttal.



Ha kint vagyok a levegőn(több órát(minimum 4 órát), Simsonozok (motorozok van M jogsim), állatokat ettetek, MTZ-zek traktorozok, stb... akkor ezek után gyönyörűnek érzem magam, a motor visszapillantó tükrében is meg szoktam sokat nézni magam, alig tudok betelni a látvánnyal, ilyenkor még rátesz a szovjet traktoros felszerelésem. Egyszerűen nagyon jól érzem magamat a bőrömben.


De viszont ha bent vagyok az iskolában esetleg otthon lecke miatt ,nem vagyok szabad levegőn, vagy akár reggel felkeléskor, alig merek tükörbe nézni, iskolában amikor ebédelünk a kézmosónál se nézek tükörbe, mert egyszerűen rondának gondolom magam. De gyakran belenézek, és egyszerűen bánt ,hogy csúnya vagyok.

Meglátok magamról egy képet olyan mint ha villanypásztor rázna, vagy nem is tudom.

Ezt nem csak én találom ki, többen piszkáltak is érte, leszóltak, kicsúfoltak.


Most már görbe se vagyok, régebben egyik vállam is lentebb volt a másiknál, a gerincem görbe volt. Most már egyenes vagyok, ha nem is húzom ki magam. A vállam is egyenes. Így a testem jó sokak szerint.



Iskolába még nem mentem munka, motorozás stb után így nem tudom másnak is szépen tűnik-e, vagy átlagosnak(én még annak is örülnék, csak ne csúfoljanak a lányok, az arcom miatt).


Ez főleg az arcom miatt piszkálnak, pedig most már egy pattanás sincs rajta, régebben még több volt azért is szekáltak.



Most engem tényleg a levegő, munka szépít vagy ezt miért érzem?

Ti érzetetek mér ilyet?



15F


2013. ápr. 7. 18:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Mert a mezőn maximum a pipacsok látnak téged akik mindig mindenkire mosolyognak, de ott bent sokan látnak és emberek közt vagy ami teljesen más.
2013. ápr. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Egyszerűen boldogabb vagy kinnt és ettől jobb lesz a közérzeted, amitől jobbnak, szebbnek látod magad.


Amíg meg vagy elégedve magaddal, addig lesz önbizalmad, és ezt mások is megérzik.

Ha piszkálnak, és téged nem érdekel majd, mert meglátod magadon, magadban a szépet, akkor a suliban is jóképűnek látod majd magad és később a lányok is annak látnak.

2013. ápr. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
egyszerű a megoldás. járj traktorral iskolába.
2013. ápr. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Azzal járnék ,de a cigányok ellopnák.

Így is az iskola 50%-ka cigány.

2013. ápr. 8. 18:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!