Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kicsit kényes téma érdekelne....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kicsit kényes téma érdekelne. Elsősorban lányoktól kérdezem, de lehet a másik oldal fogja a választ megadni rá. Lányok, mi miatt csalnátok/csaljátok esetleg csaltátok meg a párotok. Mi volt/van az oka? Ha lehet a korotok is írjátok le.

Figyelt kérdés
2009. szept. 22. 08:54
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
91%
Véleményem szerint ha ez egy tartós kapcsolat.(pl.1-2-3....év)akkor lehet szó arról hogy a pár egyik vagy mindkét tagja már unatkozik a kapcsolatban, megunta a másikat.Esetleg nemérzi azt hogy szereti az illetöt tehát nem boldog vele-nemérzi magát jól.Amit mástól megkaphat azér megy máshoz..Ez szerintem elég sokszor ahhoz vezet hogy félrekacsintgassanak.Aztán ottvan még a bulizás hát az alkohol és a könnyüdrogok meg az ember eszét veszik és csak az ösztönökre hagyatkoznak.
2009. szept. 22. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
86%
Jah még vmi Fiu/21
2009. szept. 22. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
89%

Egyetértek az előzővel


OFF: az előzőnek üzenem, hogy nincsenek könnyű és nehéz drogok. Pszichológustól tudom. Mert akkor a cigit is a könnyűekhez kéne sorolni, mégis hányan meghalnak tőle világszerte?!

2009. szept. 22. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
58%
Hátez olyan hogy az orvosok tanácsolják a napi 1-2Dl vörösbort.Jótékony meg minden.ha tablettásat iszol amit a kocsmában osztanak és beütöd kólával egyböl nemaz az eredmény.Szerintem ha mindenki megtehetné hogy 2500ftos szuperfinom minőségi dohányt szivjon ne a mostani trágyát, és ne akkor cigizzen amikor unatkozik vagy azért mert mások is akkor nemhalnának bele anyian.Felfogás kérdése hogy megéri e a trágyát venni amitöl meghalsz vagy venni a finom dohányt amit szinte "szertartás"-ként elszivsz és jólérzed magad vele.Mig a trágyától szerintem az emberek ingerlékenyebbek rosszkedvüek....viszont tudnak miröl beszélgetni. de ez már nemide tartozik.(én egyszersem gyujtottam rá eddig)
2009. szept. 22. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
72%

A pszichológusok köztudottan idióták. Lehet, hogy létezik olyan szempont, ami alapján minden drog ugyanolyan, más szempontok alapján viszont meg különböznek. Elsőként itt van a köznapi nyelvhasználat, amiben a drogok nem ugyanolyanok. Meglepő? Nem.


Amúgy azért kacsintgatnak kifelé a lyányok, mert hiányzik valami a kapcsolatból, vagy már nem is akarnak kapcsolatot. Oszt egyszerűbb félrekúrni mint szakítani.

2009. szept. 22. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 A kérdező kommentje:
Tanulságos a beszélgetésetek, de nem teljesen a kérdésemre válaszoltatok. :)
2009. szept. 22. 09:54
 7/45 anonim ***** válasza:
72%
Egy másik oldala ugyanannak a kérdésnek: ha lecseréled, az is megcsalás?
2009. szept. 22. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 A kérdező kommentje:
A lecseréled alatt mit értesz? Szakítasz vele és mással jössz össze? Szerintem ez az egyenesebb út és ez nem megcsalás.
2009. szept. 22. 10:05
 9/45 anonim ***** válasza:
72%
Igen, csak közel egyidőben, vagy mondjuk párhuzamosan?
2009. szept. 22. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
81%

Én megcsaltam a párom(tudom nem szép dolog)nem foglalkozott velem annyit,elhanyagolt,együtt éltünk már,úgy mond ellaposodott a kapcsolatunk(már nem szeretem Őt)...és jött valaki aki oda figyelt rám és törődött velem,meghallgatott.

A mostani páromat viszont nem tudnám megcsalni,szeretem Őt :)

2009. szept. 22. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!