Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sráááácok! Ti minek örülnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sráááácok! Ti minek örülnétek a barátom helyében?

Figyelt kérdés

Pár nap, és 1 évesek leszünk, szeretnék neki valami frappáns, nem közhelyes, nem nyálas ajándékot adni.

Bmx-ezik, igazi laza, nagyszájú, bevállalós, vagány tetovált pasi, nem szereti a csöpögős romantikus dolgokat, mint pl plüssök, szívecskés giccses stb cuccok.

Ötletek? Hasonló fiúk írjatok, meg persze mások is, minél több ötlet van annál jobb :)


2013. ápr. 8. 17:47
 1/6 anonim ***** válasza:
süss valamit
2013. ápr. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 kolosszus22 ***** válasza:

Amennyiben valóban nem az a csöpögős fajta úgy szerintem semmit, nem vagytok házasok, hogy évfordulós ajándékokat kelljen adni (sőt, kevés házasság van ahol évfordulót ünnepelnek), szerintem tök felesleges mizéria ajándékot adni mert 1 éve jártok.

26F

2013. ápr. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 kolosszus22 ***** válasza:
Előző vagyok, max tényleg annyi amit az első írt, főzz neki valamit, hívd át vacsira vagy ilyesmi.
2013. ápr. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
sütésre főzésre én is gondoltam mert a hasát azt imádja :) túl nagy dolgot nem szeretnék, tényleg nem nagy cucc hogy 1 év, meg tényleg nem az az ajándékozós fajta. valentin napot sem ünneplünk meg semmi. csak lazán haha
2013. ápr. 8. 17:52
 5/6 anonim ***** válasza:
Sztem se ajándékba gondolkozz ( én se vagyok csöpögő pali ) én pl. tudnék örülni egy szexi ruhában előadott táncnal. Ne neki vegyél ajándékot, hanem magadat lepd meg egy szexi alsóneművel és abba adj elő neki valamit. Nekem nagyon bejön a babydoll, biztos neki is van kedvence :)
2013. ápr. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Süss neki, vagy főzz. Aztán kényeztesd. Amit szeret :)
2013. ápr. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!