Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom állandoan hazudik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom állandoan hazudik nekem és utána mindig rájövök es azt mmobdja h elakarta mondani masnap h hogy ne. Rontsa eel a napomat. Szerintetek mit csinaljak hogy öszinteségre birjam?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 8. 23:21
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Miben hazudik?
2013. ápr. 8. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
B*szd ki a pics*ba :D "Sz*rj* rája"
2013. ápr. 8. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
95%

A notórius hazudozót nem fogod megváltoztatni. Nincs erkölcsi tartása és szarik bele!


Itt a legfőbb kérdés, hogy te meddig hagyod, hogy hülyét csináljon belőled.


Amíg folyton hiszel neki és nem nyújtod be a számlát addig ő hazudni fog és ígérgetni de az is hazugság lesz.

A csillagos eget lehazudják az ilyenek és minden megy tovább.


Akinek van esze az lapátra rakja az ilyet és majd keres magának egy másik libát, akinek hazudhat.


Akinek meg nincs esze annak az élete bizony folyamatos idegőrlő gyanakvás az őrület határáig és a totális besokallásig.


Te döntesz meddig tűrsz és leszel a játékszere!

2013. ápr. 8. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Mindenben. A legfölöslegesebb dolgokat is letagadja. Pl. volt egy lany akivel regen egyutt volt es mondta h mar nem talalkozgat vele es szombaton a haverjaival volt es negkerdeztem h ö is ott van e mer hallottam a hangjat a telefonban. Ès azt mobdta nincs utána kiderult hogy megis ott volt. Mèg a barataid is megkèrte h mondjak.aazt hogy.nincs ott. Pedig nem.is lenne baj csak igy arra gondolok hogy azèrt tagadja le mert akar töle valamit. De ez csak egy pelda telleg mindent letagad csak hogy ne legyen konfliktus.
2013. ápr. 8. 23:41
 5/18 A kérdező kommentje:
Igen tudom.hogy reg ott kellett volna hagynom de nagyon szeretem öt ilyen boldog sose voltam meg senkivel amikor együtt vagyunk akkor tökèletes.minden. De ha eegy napra is külön akkor kèsz mindennek vège amibe csak tud hazudik.
2013. ápr. 8. 23:44
 6/18 anonim ***** válasza:
Ezt csak te tudod eldönteni, de az ilyen kapcsolatot jobb lezárni. :(
2013. ápr. 8. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 Puszedli91 válasza:

Ha tényleg minden kis apróságról hazudik, akkor semmit sem tudsz tenni h őszinteségre bírd, Ő ilyen... ez sztem már ösztönös Nála! Talán még Ő sem tudja h minek hazudozik össze-vissza lényegtelen dolgokról is!

Vagy ott hagyod, vagy tűrsz és tűrsz.

2013. ápr. 8. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Règen nem volt ilyen nem tudom mi törtènt vele de elèg furcsa. Köszi a segitseget azert. remelem megoldodik.
2013. ápr. 8. 23:59
 9/18 anonim ***** válasza:
83%

Nem akarlak lekornyasztani kedves szerelmes leányzó de ez csak akkor fog megoldódni ha lelépsz.

Ő nem fog változni pláne ha folyton elnézed neki és ez a dolog eddig is fennállt csak nem vetted észre.

A hazudozás nem egyik napról a másikra jön csak most ismerted ki.


Tudod ez a "de én szeretem őt" duma egy tipikus női takaródzó szöveg azok számára, akikben nincs meg a kellő akaraterő és az önbecsülés, hogy megvédjék magukat és változtassanak.


Az ilyenekből lesznek a lelki beteg idegroncs nők, akik éveket áldoznak az életükből egy léhűtőre mire észbe kapnak. Aztán persze mindig a pasira mutogatnak, hogy ő miatta...egy fenét! Saját töketlenségük miatt mennek tönkre.


Egyet tudok javasolni: tényleg szedd össze magad állj a sarkadra és ne légy már ilyen naiv! Állj már ki magadért meddig fogod még hagyni, hogy komplett hülyére vegyen?


Melyik a jobb? Egy ideig nyalogatni a sebeidet és továbbállni majd megtalálni azt, aki megbecsül vagy a végeláthatatlanságig elviselni, gyanakodni, reménykedni feleslegesen, miközben megy az idő!


Döntsd el mennyit érsz magadnak. Annyira fog a pasid is tartani.

Ő is ennyire tart...tudja, hogy mindent beveszel és elhiszel! Megteszi mert megteheti. Talált egy balekot! Bocs!


Az ilyen gerinctelent úgy rúgnám oldalba, hogy csak úgy nyekkenne!

2013. ápr. 9. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Én azért meghallgatnám a másik oldalt is. Ha te folyton mindent tudni akarsz, keresztkérdéseket teszel fel, számon kéred hisztizel, mindenen durcázol (ahogy ő mondja el rontódik a napod) akkor lehet úgy van vele csórikám, hogy már nem is mer szinte semmit mondani, mert nem akarja megint hallgatni a szokásosat.
2013. ápr. 9. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!