Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy a nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a nők elvárják a férfitől a tökéletességet, de nekik szinte semmit nem kell nyújtaniuk?

Figyelt kérdés
5 hónapja vagyok együtt a barátnőmmel és tiszta ideg, minden másnap vagy harmadnak csapkodja az ajtót, meg rájönnek a depressziórohamok, amiknek a hatására órákra félrevonul a szobába és magára zárja az ajtót, de ha nekem mondjuk havonta egyszer rossz kedvem van és nagyon jólesne, hogy odabújjon és vigasztaljon kicsit, akkor megkapom tőle, hogy szedjem össze magam, mert ő nem hajlandó egy ilyen fiú mellett lenni?

2013. ápr. 9. 12:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

tőlem nem várja el senki

probléma?

2013. ápr. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Rossz lóra tettél kedves kérdező!
2013. ápr. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
13%

én senkitől nem várom el.

az hogy a barátnőd egy hisztérika nem jelenti azt, hogy általánosíthatod ez alapján a nőket.

zavard el orvoshoz vagy tedd ki, ha neked ekkora probléma, hogy így viselkedik.

az is lehet, hogy komoly gondja van, de te csak luknak használod gondolom, ezért lesz@rod az érzéseit, ahelyett hogy beszélnél vele ezekről a dolgokról és itt sír a szád.

szánalmas vagy.

2013. ápr. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
hát ne haragudj, de a barátnőd nem szerelemes Beléd, de még csak nem is szeret, sajnálom N
2013. ápr. 9. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Én próbálok vele beszélni, de egész egyszerűen nem lehet, képtelenség. Ha megkérdezem tőle, hogy mi a baj, akkor jön a hiszti, hogy úgy sem érteném meg, stb...
2013. ápr. 9. 12:28
 6/16 anonim ***** válasza:
83%
#3 hamar eljutottunk a "csak lyuknak használod"-ig, pedig nem is írt erről semmit :D hülye pi​csa
2013. ápr. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Nem értem, hogy miért én vagyok a hü*lye és a szánalmas, amikor én akarok nyugodt, normális életet, ahol meg lehet beszélni a bajokat.
2013. ápr. 9. 12:30
 8/16 anonim ***** válasza:
Összejöttél egy hisztis p.csával és cserébe te degeneráltnak nézel minden nőt. Meg is érdmled a nőd hisztirohamjait. Ha eszed lenne, már helyre raktad volna.
2013. ápr. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
kedves kérdező! amit Te szeretnél,ettől a csajtól nem fogod megkapni, mert hisztis, beszélgetni sem tud, sőt ez csak rosszabb lesz N
2013. ápr. 9. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

és akkor gondolom ott annyiban is marad a dolog. mert nem értenéd meg. fejtsd ki neki, hogy megértenéd, csak nyugodjon meg és üljön le veled.

tényleg nem értem az emberek minek vállalnak kapcsolatot, ha egy sima kommunikáció is gondot okoz.


annak, aki lehülye3,14csázott üzenem, hogy a csajt se tartottam normálisnak, gondolom ez átsiklott a soviniszta szűrödön, te kis nyomorult.

2013. ápr. 9. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!