Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van itt még ilyen férfi?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt még ilyen férfi? Hogyan lehet ezt tolerálni?

Figyelt kérdés
Másfél éves kapcsolatról van szó. A barátommal csak annyi a baj, hogy soha nem tervez előre, de szinte még a holnapi napra se. Pénzügyekben pl. megfontolt, gazdálkodó, de ha arra van szó, hogy mikor találkozunk, kezdődik elölről az, ami nekem már sok. Egyrészt én firtatom mindig, hogy másnap vagy hétvégén (ha csak akkor tudunk mikor találkozunk), ha pedig felhozom, hogy őt is érdekelhetné, vagy akar-e egyáltalán, akkor mindig az a válasz, hogy persze hogy akar de majd elválik, hogy hánykor, mikor, nem érdemes tervezni, jön magától. Az aktuális helyzet az, hogy az elmúlt héten minden nap találkoztunk, mert otthon voltam, szerintem szívesen jött, persze soha nem hallottam a szájából, hogy holnap ekkor és ekkor találkozunk. A héten nem tudunk tal., csak hétvégén. Az anyukája pedig pénteken akar vásárolni, amikor én épp hazaérkezem. Mondtam is a barátomnak azt el tudják intézni szombaton is, legyen már velem. Most is a szokásos volt a válasz, hogy persze akkor beszél az anyujával, mennek szombaton, csak hát nem gondolta végig előre. Megőrjít. Ilyenkor úgy érzem, hogy nem szeret, nem vagyok fontos, nem akar találkozni, de ő ezeket, persze, cáfolja...
2013. ápr. 9. 23:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
végre egy új kérdés,válasz: sehogy!
2013. ápr. 9. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ilyen a természete, ennyi.
2013. ápr. 9. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
szerintem kezd rádunni...
2013. ápr. 9. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
ha meg minden előre lenne tervezve unalmas lenne, mert nem lenne a kapcsolatban semmi spontaneitás... hihetetlen hogy semmi nem jó :D
2013. ápr. 9. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
ha ilyenen problemazol gyorsan vege lesz ennek a kapcsolatnak, es ez nem az o hibaja....
2013. ápr. 9. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

4! tetszett

hány évesek vagytok? egyet ne akarjál, hogy Te oszd be mikor mennek vásárolni, ez rossz hozzáállás

én sem szoktam tervezni, N

2013. ápr. 9. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Igen, mikor kapcsolatban voltam velem is előfordult. Akkoriban jó sok mindent csináltam - egyetem, 2 zenekar, volt egy költözés és előtte lakásrendbetétel is, és akkor nem beszéltem még a haveri összejövetelekről - és nem tudtam mindent pontosa előre megtervezni. Párom mindig felvetett ötleteket, én meg azt mondtam mindig gondolkodás nélkül: "persze", de aztán, mikor leültem átgondolni (ezt egyedül, otthon tudom csak), hogy mi merre hány m, akkor jött elő, hogy ütköznek ezek a dolgok mással. Volt pl hogy nem tanultam eleget zhra, mert volt valami ilyen "előre megbeszélt" program. Viszont ha pl zenekari próbára szerveztem rá, akkor a programot mondtam le. Szóval, úgy tervezz vele, hogy vagy a neten keresztül beszéljétek meg, vagy ne keljen egyből eldöntenie, hanem mikor egyedül van, akkor tudja megmondani, hogy jó-e neki.
2013. ápr. 10. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

3. Nem hiszem, hogy kezd rám unni. Mindig ilyen volt.

5. Miért nem az ő hibája? Ha szeretsz valakit nem gondolod végig, hogy minél több időt legyetek együtt?

6. 2O.

2013. ápr. 10. 00:05
 9/14 anonim ***** válasza:
Menj el velük vásárolni!
2013. ápr. 10. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem értem a problémádat. Mi két hétig nem találkozunk ha nem ér rá és én ezt is tudom tolerálni. Elfoglalom mással addig magam, ennyi. Nem kutya, hogy megkösd magad mellé!
2013. ápr. 10. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!