Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom mindig felsorolja a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom mindig felsorolja a hibáimat. Ez baj vagy csaj őszinte?

Figyelt kérdés

Nap mint nap hallom vissza tőle a rossz tulajdonságaimat, meg hogy miben kellene változtatnom és hogy neki mi nem tetszik bennem. :S

ennek ellenére tudom hogy szeret és látom is rajta

otthagyni nem fogom, nagyon szeretem

mit tehetek?

én 19 éves lány, ő 23


2009. szept. 22. 18:35
 1/2 anonim ***** válasza:

mondd meg neki,hogy zavar,hagyja abba

illetve ha nem hagyja abba,kezd te is naponta sorolni a hibáit (de drasztikusan,ne szépen),és ráébred,hogy ez igy nem oké

2009. szept. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hagyd ezt a pasit, elmondom miért:

-állandóan kritizál, ez azt jelenti, hogy nem felesz meg neki, így ahogy vagy! Egoista is a gyerek és uralkodni akar rajtad! Tehát, ha nem az van amit ő akar, akkor beszól!

te meg válaszolhatod azt is:-hogy ha nem vagyok jó, akkor miért nem keresel más nőt? előtte kérdezd meg tőle, mi a fa.szt kritizál mindig?

Ja, és ne hódolj be neki, mert akkor rád fog únni, vagy elszemtelenedik!

Általában nem szereti az illetőt az az ember, aki mindig kritizál.

Kritizálhatod te is nyugodtan!

2009. szept. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!