Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit jelent az ha a baratnom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent az ha a baratnom aki smsben szakitott velem 2 ev utan oylat ir, hogy nem tudna a szemembe modnani hogy mar nem szeret ha talalkoznankes akkor folytatnank?

Figyelt kérdés
Ti ertitek ezt?nagyon faj amit tesz velem,midnen ok nelkul szakit.Allitolag mas pasi van.Semmi bunt nem kovettem el ellene.Mit tegyek hoyg visszakapjam Ot?Nagyo nszeretem,az eletemet is oda adom erte,azota csak sirok es sirok.Talalkozni nem akar,se tel,se sms,se semmi.Nekem ez nagyon furcsa.Nem tudna a szemembe mondani,talan meg szeret csak ki akarja probalni miylen az uj pasival?Mind a ketten 30 felettiek vagyunk.
2009. szept. 22. 20:33
 1/3 igabcsy ***** válasza:

Ha valaki a két éves kapcsolatát csak annyira értékeli, hogy sms-ben szakít, az egy jellemtelen alkat.

Természetesen van olyan, hogy csak az egyik fél akar kilépni egy kapcsolatból, de szerintem 2 év hosszú idő, és az a minimum, hogy oda kellett volna állnia eléd és felvállalni a döntését. Azonban ezen Te már nem tudsz változtatni.


Nekem megvan a véleményem a volt barátnődről (és egyáltalán nem pozitív).

Szerintem felejtsd el végre, éld a magad életét, ismerkedj, bulizz, szórakozz, kirándulj, stb....


tudod van egy mondás.... Ne fuss olyan szekér után, amelyik nem vesz fel!!

Te nála sokkal többet érdemelsz.

2009. szept. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szerintem azt jelenti hoyg meg erez valamit irantam,csak maganak se meri bevallani.
2009. szept. 22. 20:55
 3/3 anonim ***** válasza:

Tudom mit érzel hidd el!!!De az önámítás nem segít.Ha neki van más,akkor azt jelenti,hogy érzelmileg már távol van tőled.Vagyis simán gyávaságból nem mer eléd állni,mert ahhoz igenis nagy bátorság kell,hogy lássa a szemeden,hogy mekkora fájdalmat okoz azzal,hogy szakítani akar.

Az elöttem szólónak igaza van.Jellemtelen és te nem ezt érdemled.Most tudom,hogy eszedbe sem jut,de hidd el,nála sokkal gerincesebb lányt is kaphatsz és találn is fogsz!!

Tarts ki!!

2009. szept. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!