Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pasik! Van köztetek, aki már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Van köztetek, aki már hazudta azt nőnek, hogy szereti (barátőnek vagy exbarátnőnek)?

Figyelt kérdés
És mi volt a motivációtok?

2013. ápr. 11. 17:22
 1/9 anonim ***** válasza:
sosem tudnék ebben egy nőnek sem hazudni...
2013. ápr. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
47%
Még az óvodások sem hazudnak! Aki hazudik, az gonosz ember. A mama mondta.
2013. ápr. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 MarkoG ***** válasza:
Igen az első hónapban , mert ő azt mondta szeret és én is kezdtem valamit érezni, bár még nem voltam biztos, hogy szerelem. De nem kell aggódni mert beleszerettem:)
2013. ápr. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
sosem hazudtam, mindig komolyan gondoltam ... aztán elmúlt
2013. ápr. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
.
2013. ápr. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
ahhaaa, nekem az ex barátom akivel majdnem 3évig jártam vissza akarta könyörögni magát, belehzaudott a képembe, hogy engem szeret, közbe már ott volt neki a másik csaj, aki miatt elhagyott és meg is csalt valószínűleg :DDD szép kis sztori.. :) 19L
2013. ápr. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én még nem hazudtam ilyet, de mostantól fogok. Rájöttem, hogy még fiatalon kell kiélni magam szexuálisan, így hát mostantól nem az érzelmeimre hagyatkozom és nem leszek őszinte jófiú amilyen eddig voltam. 22/F
2013. ápr. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 ASOT ***** válasza:
Vannak olyanok akik csak szexre mennek, és egy "szeretlek" szót lazán kimond annak érdekében.
2013. ápr. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
6-os! Ezt nem értem, ha már ott volt neki a másik csaj, minek hazudozott neked??
2013. ápr. 11. 18:06

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!