Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van olyan férfi/nő aki ezen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan férfi/nő aki ezen az oldalon talált párra?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 11. 20:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Én ismerek valakit aki igen.
2013. ápr. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kérdések-kommentek között láttam olyat, hogy igen.
2013. ápr. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Akkor még Nekem is van esélyem?! :)
2013. ápr. 11. 21:07
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez nem egy társkereső, de esélyed az van. Mondjuk máshol több lenne szerintem, de te tudod.
2013. ápr. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Igen, én. Már több kérdésben is megírtam ezt, be is linkeltem azt a kérdést (Van-e itt olyan szegedi lány, aki eljönne velem az X-menre?), de ezt a moderátorok lefülelték és azóta kitörölték a kérdésemet.

Azonnal írtam nekik, hogy kérem, rakják vissza a kérdésemet, mert ez számunkra egy örök emlék, és ők azt válaszolták, hogy paint-ben mentsem le a gépemre a google-ön keresztül. Meg is tettem. Itt sajnos már nem található meg a kérdésem, de a gépemen fenn van, minden válasszal együtt, az Ő válaszával is.

2013. ápr. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nem hiszem hogy a társkeresőkön több lenne. Jó párra regisztráltam .

A pasik 45%-a nős a másik 45% csak szexelni akar, a maradék 8% szóra sem érdemes, a maradék 2% kivétel. :)

2013. ápr. 11. 21:39
 7/7 anonim ***** válasza:

ezek szerint kedves utolsó én megfogtam azt a 2% kivételt:D bár már nős, mert engem vett el.


kérdező! társkeresőre nem gondoltál?

2013. ápr. 12. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!