Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet feldolgozni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet feldolgozni, hogy az emberek hatalmasat változnak?

Figyelt kérdés
A volt barátommal 10 hónapig voltunk együtt, és az elején ő írogatott egy évig, hogy legalább találkozzunk szóval nagyon tepert, és az elején nagyon aranyos volt.. Aztán sok vita volt, suli, kevés találkozás, edzések neki, stb. Szóval most szakítottunk, de egyszerűen nem tudom felfogni, hogy valaki hogy változhat ekkorát, hogy régen bármit megtett volna értem, most pedig lesz*rja, hogy elveszít, mert szép lassan kiszeretett belőlem gondolom, csak nem mondja... Mindenki ilyen? Minden kapcsolatnak ez a vége? :/
2013. ápr. 12. 13:46
 1/5 anonim válasza:

Nem mindenki ilyen és nem minden kapcsolatnak ez a vége.

Bár nyersen hangzik, de valószínűleg az történt, hogy kiszeretett belőled, vagy adott esetben nem is volt igazán szerelmes...

Az is lehet, hogy még ő maga sem tudja, hogy mit akar.

Apropó! Te tudod már?


Nézd egy másik oldalról.

Nem 10 év házasság és 2 gyerek után lépett le...azért ez sem elhagnyagolható. :)

Fel a fejjel! Jön a nyár!

Élj!!

2013. ápr. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Akik nem tudják,milyen igazán szeretni valakit,azok veszik általában könnyen az ilyen dolgokat,számukra a szerelem jön és megy.Viszont gondolj bele,hogy még elég fiatalok vagytok,ilyenkor egyik szerelem követi a másikat általában,az ember ilyenkor még nem nagyon állapodik meg.Van helyette ezer másik,aki jobb.

A teperés,majd az elhidegülés meg annak tudható be,hogy míg nem kapott meg,kihívás voltál számára,amikor vele voltál,azt meg túl természetesnek vette.Most meg nem érdekli,hogy elveszít,mert nem is tudja,mit veszít.

2013. ápr. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nyilván te sem tettél meg mindent, azért, hogy melletted maradjon,a mondanivalódból az jött le, hogy vártad a csodát , hogy majd Ő megfordul és visszatér hozzád, te nem "tepertél" semmit akkor Ő most miért legyen veled?
2013. ápr. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én végig féltem az elmúlt időszakban, hogy el fogom veszíteni... Szakítottam, mert tényleg elhidegült, amikor velem volt akkor hozzámbújt, azt mondta hogy szeret, de valószínűleg nincs így, tényleg csak fellángolás voltam... Én nem akarok teperni, mert ha ő sz*rik a fejemre konkrétan, akkor én nem fogok futni utána. Én sosem ejtettem így le, mindig foglalkoztam vele, talán ebből lett elege. Nem ő szakított, ki tudja ő meddig húzná még, abból jöttem rá, hogy most hétvégén is inkább lesz a haverokkal mint velem, velem elég lett volna egy délutánt találkozni egész héten.://
2013. ápr. 12. 14:48
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát ez hiteltelen volt! Nem lehet, hogy csalódott?
2013. jún. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!