Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lehet a megoldás? Bár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a megoldás? Bár szerintem erre már nincs.

Figyelt kérdés
Lassan 2 éve együtt vagyok a barátommal, mikor megismerkedtünk visszahúzódó, nyugodt természetű pasi volt, akit tényleg csak imádni lehetett.Volt egy zűrös időszakunk viszont, szüneteltettük is a dolgot pár hétig, de egyikünk sem tudott meglenni a másik nélkül. Körülbelül 3-4 hónapja viszont valami nagyon megváltozott. A nyugodt, aranyos srácból egy agressziv ember lett, mindent megszab mikor hova kivel mit csinálhatok. én ezt már nem birtam. Tudatára is adtam, de azt mondta ha nem tetszik akkor hagyjam békén. Úgy éreztem/érzem, hogy már csak "arra" vagyok jó neki, akkor mézesmázos, de ha vmi kis aproságot csinálok, már elkezdt engem ócsárolni, megaláz mindenki előtt. és ez megy mostanáig csak már egy durvább verzióba. Nem tudom mi történhetett vele, minden nap sírok, boldogtalan vagyok, de nagyon szeretem és nemtudok kilépni ebből az egészből, megoldást meg már nem nagyon találok, mert nem lehet vele komoly dolgokról beszélni. Kétségbe vagyok esve. Mi tévő legyen?
2013. ápr. 12. 14:42
 1/4 anonim ***** válasza:
tartsatok szünetet vagy szakitsatok, hogy lehiggadjon a gyerek. Lehet ö csinalt valami rosszat es igy reagal ra, sokan csinaljak hogy megcsalnak es utana baromi feltekenyek lesznek.
2013. ápr. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Valamit titkol. Le kell vele ülni és megbeszélni. Tudom, nem lehet vele komoly dolgokról beszélni, de akkor is ki kell szedni belőle. A szüneteltetést meg hagyjuk.
2013. ápr. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ilyen hülyén próbálja megoldani a szakítást. Akibe beleszerettél, az már úgysem létezik. Már csak az a kérdés, akarsz-e egy agresszív bunkót helyette.
2013. ápr. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
igazatok van...már régen nem az, akibe beleszerettem és a viselkedéséből már rájöttem, hogy még gyerek.
2013. ápr. 13. 09:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!