Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Srácok! Ha van barátnőtök,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Ha van barátnőtök, szeretitek, nem csalnátok meg, nem akartok ismerkedni más lányokkal, akkor minek jelölgettek mindenféle akár idegen jó csajokat?

Figyelt kérdés
Ez annyira bántó..és nem is értem
2013. ápr. 12. 15:58
 1/6 A kérdező kommentje:
Facebookon... :D
2013. ápr. 12. 15:59
 2/6 anonim ***** válasza:

én nem vagyok ilyen, nekem alapból nincs facem

de sztem gondoskodnak az utánpótlásról...

2013. ápr. 12. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Flört talán?
2013. ápr. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Azért, mert nem vagy neki elég. Hazudik, amikor azt mondja, hogy szeret. Gondolom 16 évesnél nem vagytok idősebbek. Ilyen korban még alkalmatlanok a gyerekek komolyabb kapcsolatra.
2013. ápr. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Menyasszonyom van és én nem jelőlgetek régebben jelőlgettem a menyasszonyom melett de nem a szépség miadt csak barátságból nem találtam több jelentőségét.
2013. ápr. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Rosszul gondolod, nem vagyunk már tinik. 25 éves a pasim, ezért tartom bosszantónak. Azt hinné az ember, hogy ő már azért kinőtt ebből..
2013. ápr. 13. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!