Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Ti tudatosan vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti tudatosan vagy tudatalatt csináljátok ezt?

Figyelt kérdés

Gyakran szoktam útközben vagy a villamoson lányokra mosolyogni, szemezni velük. Van aki visszamosolyog, van aki pedig elkezd játszani a hajával, dobálja jobbra balra, elnéz-visszanéz, látszik, hogy máshogy kezdi el venni a levegőt, talán még a pulzusa is megemelkedik :). Szokott veled lenni ilyen?


Az tiszta sor, hogy észreveszitek, hogy valaki érdeklődik irántatok, de ilyenkor tudatosan kezdtek el játszani a hajatokkal vagy észre sem veszitek, hogy ezt csináljátok?

Jól gondolom, hogy amikor visszamosolyogtok, vagy összevissza játszatok a hajatokkal, akkor azt várjátok, hogy odamenjen hozzátok a férfi, és megszólítson benneteket? Szólítottak már meg villamoson?


2013. ápr. 13. 17:28
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
szerintem igen beteg az a nő aki elkezd egy ilyen afférnál a hajával babrálni:DD
2013. ápr. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
ha zavar hogy valaki bámul akkor lehajtom a fejem és nem a hajam birizgálom.
2013. ápr. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
elárulom neked, hogy napi szinten többször is megesik ez
2013. ápr. 13. 17:31
 4/22 A kérdező kommentje:
az első kommentelőnek akartam válaszolni, de a második is megesik :)
2013. ápr. 13. 17:31
 5/22 anonim ***** válasza:
49%
3 Elég gázos, ha te napi szinten több nővel szemezgetsz, mert ez következtetni enged arra, hogy csak testileg külsőleg vagy férfi, de valójában lelkileg még pasinak sem vagy mondható.
2013. ápr. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

én mindig zavarba jövök,ha bejön, gyakran visszanézek, ha meg nem, inkáb nem is nézek vissza

de ha valaki odajön, NORMÁLIS és nincs valami nagyon sürgös dolgom, szívesen beszélgetek :)

2013. ápr. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

én ha észreveszem h néznek kb rá se nézek semmit nem csinálok minek ha nézni akar nézzen (sokat nem ér vele egyikünk sem ha fiú ha lány)

am meg tök csövi ha ismeretlenül leszólítanak valakit bárhol

2013. ápr. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Én általában addig nézek ilyenkor vissza, amíg a másik el nem néz /mosolyodik, "nem maradok alul".... xD
2013. ápr. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Én nem szoktam a hajam dobálni.. ilyen esetben meg pláne nem.

Amúgy igen, az viszont előfordul, hogy nézegetek egy srácot akit épp vonzónak találok, persze nem feltűnően, mert azt más is látja és nagyon gáz. Inkább csak véletlenszerű nézések, de még is úgy, hogy a srác észrevegye, hogy érdekel.

19L

2013. ápr. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ébredj fel kérdező :D Kamuzz máshol, kétlem, hogy így reagálnának napi szinten. Max a nagyon ribancok dobálják a hajukat egy mosoly után, mert nekik tök mindegy ki dugja őket.
2013. ápr. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!