Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyen jellemmel hogyan találha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen jellemmel hogyan találhatnék megfelelő "barátnőt"?

Figyelt kérdés

Igazából nem is annyira fontos hogy fix barátnő legyen inkább csak amolyan lány haver, mert már túl vagyok jópár kapcsolaton és rájöttem hogy nincs szükségem barátnőre mert nagyon leterhel és szeretem a szabadságot, viszont nem szeretek unatkozni.

Nem vagyok nagyszájú csávó, a félénk jobban jellemez, de az se teljesen.

Lányban a kis kedvesek, aranyosak jönnek be mert én is ilyen vagyok ellenben nem beszari tehát nem ücsörgök otthon hanem mindenfelé csavargok, kipróbálok mindent, de szeretem a biztonságot. Kényes is vagyok, pl nem alszok lepukkant szállodába, nem ülök vonatra és buszra stb..


Emiatt aztán mindig olyan lányokat fogtam ki akik minden szempontból bejöttek, de később kiderült, hogy nem mernek eljönni otthonról vagy nem engedik őket vagy egyszerűen nem érdekli őket az egész.. otthonülősek, rátelepszenek az emberre, csak tv-zni/beszélgetni akarnak meg főzni :D de engem ez nem érdekel... a beszélgetés igen de közbe menjünk is vhova, vásárolni, kirándulni, motorozni, autózni, nézelődni bárhol csak ne egyhelyben ülni :D

A vadócabb, bevállalósabb csajokat meg el szoktam kerülni mert tudom hogy egyébként nem jönnék ki jól velük..

Elég furcsa egyéniség vagyok egyébként, szerintetek lesz valaha olyan csaj aki meg fog felelni nekem?


2013. ápr. 13. 23:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Azért az sem igaz, hogy az aki nem szeret otthon ülni, az vadóc, inkább normális :D

Találni fogsz biztosan :)

2013. ápr. 13. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Minden ember különböző. Olyat kéne találni aki kiegészít, nem aki hasonló. Hidd el, , idő kérdése. Azért nem árt ha nyitott vagy te is, ha nem célirányossan keresed a megfelelőt.
2013. ápr. 13. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
45%

"nem ülök vonatra és buszra stb.."

Akkor hogy megy valahova veled bárhova is?:|

2013. ápr. 13. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Autóval ;) :D
2013. ápr. 13. 23:23
 5/13 anonim ***** válasza:
3: autóról még nem hallottál, ugye? Amúgy én is szeretek kimozdulni, de a leírásod alapján baromi unszimpatikus lehetsz. És nem azért, mert nem alszol lepukkant szállodában, hanem mert ezzel kezded a saját jellemzésed.
2013. ápr. 13. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Jó tanács, hidd el, megéri megfogadni egy nálad jóval idősebbtől: érjél még pár évet, te gyerek, aztán gondolkozz ezen a barátnő dolgon!
2013. ápr. 13. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom, ilyen kényes nyámnyila férfi senkinek nem kell. Kitalálom: szeretsz rózsaszín inget és csőnadrágot hordani, meg szoliba járni.
2013. ápr. 13. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Te, mi lenne veled, ha kapnál egy behívót a sorkatonaságba? :-)

Hová tűntek a férfiak??

2013. ápr. 13. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nekem nem tűnsz nehéz jellemnek,sőt! Én spec. örülnék egy olyannak akit nem csak a szg. érdekel,hanem a körülötte levő világ is. És nem az a legelső az ébredés után,hogy megnézze a facebookot meg hogy x,z,és z vajon mit csinál.
2013. ápr. 13. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Gazdag vagy?Hány éves vagy?

A lányok többsége nem jókedvből buszozik illetve alszik lepukkant szállodában :D

2013. ápr. 14. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!