Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek túlreagáltam?

Figyelt kérdés

Nemrég történt az eset.

Vőlegényem egyik este hétvégén leugrott férfi ismerőséhez, mondtam neki hogy másnap menjen már, késő este volt már. De ő azt mondta, hogy ez most fontos, és csak 5 perc. Telefont sem vitt magával. De mikor már 1 óra is eltelt,és párom még mindig nem volt sehol, felhívtam az ismerősét, és a férfi ismerőse felesége vette fel a telefont, közölte hogy igen még párom ott van, ott ül, és elég gúnyosan, picit nevetve mondta. Kicsit felidegesített a válasza, páromnak átadta a telefont aki mondta hogy jön nemsokára, jött is kb 10 perc múlva. Hazaért és megkérdeztem hogy ez most mi volt, 5 percből miért lett több mint 1 óra, amikor azt beszéltük hogy majd filmezünk. Azt mondta, hogy összefutott még ott egy ismerősével, és beszélgettek. Mondta hogy tök gáz volt hogy felhívtam őket, a nő ott kérdezgette tőle, hogy csak nem féltékeny vagyok rá hogy hívtam? Talán még a fiatal lányára is féltékeny vagyok? Aki talán 16 éves. Mit gondol az a nő rólam? Hogy rá lennék féltékeny?? Egy 45 éves asszonyra?? De párom viselkedését sem értem, hogy miért mondja hogy 5 perc ha aztán meg több mint 1 óra késő este. Mérges lett hogy hívtam itthon meg számon kértem. De szerintem őt is idegesítené, ha én (25) átmennék este egy kb 35 éves férfihoz (akinek a feleségét keresném) közben meg ott ragadok nála....



2013. ápr. 15. 16:50
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
47%
Igen, tulreagaltad, nem is kicsit.
2013. ápr. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
78%
bizalom az nuku. amúgy szerintem túlreagáltad, okés, én is számon kértem volna, mármint megkérdeztem, hogy miért maradt addig, de nem hívnám fel az ismerősét, 1 óra elteltével...
2013. ápr. 15. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
64%
Túl is reagálod meg nem is. A helyedben én is kiakadtam volna, mert ok hogy ismerőssel találkozott és beszélgetésbe elegyedtek, de ha egyszer tudta eleve hogy nem szeretted volna, hogy elmenjen otthonról, és meg is beszéltétek hogy 5-10perc és jön, akkor így jogosan vagy kiakadva rá.Én elbeszélgetnék vele, hogy mégis minek hazudozik hogy jön mindjárt, mit képzel magáról hogy téged csak így megvárat.
2013. ápr. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
37%
Jézus, mintha a kérdező vőlegénye egy öleb lenne. Sajnálom az ilyen férfiakat...attól, hogy vőlegény, neki is jár a mozgástér, mi van, ha 1 órát van ott? k*rvára semmi :) de int tudjuk egy igaz házasságnak ez az alapja :)
2013. ápr. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
32%
Mint egy 15 éves.Ennél gyerekesebb dolgot.
2013. ápr. 15. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
100%
mindketten bénák vagytok. a párod részéről azért nem árt, ha az van, amit mond, különben nem lehet komolyan venni, részedről meg ez az utána telefonálás olyan szánalmas dolog.
2013. ápr. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
36%

Nem reagáltad túl. A férfiaknak mindent szabad mostanában.

Tessék tisztességesen korrektül viselkedni, ha azt mondja, hogy 5 per akkor legyen öt perc. A másik nő egy kis patkány lehet.

Ha megvolt beszélve egy közös program arról sem illik elkésni és leszarni a másikat. Ez nekem olyan, hogy te kevésbé vagy fontos, nem tisztel

2013. ápr. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
51%
Igen, túlreagáltad, nem is kicsit! Nem lennék férfi egy percig sem, főleg nem ilyen nők mellett.
2013. ápr. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
33%

Enyhén szólva túlreagálod. Miért idegesítené ha elmész valahova és ott ragadsz? Van ilyen és teljesen normális.


Ha KONKRÉTAN meg volt beszélve vele egy közös program és tudta hogy te otthon csak azt várod, mert úgy volt megbeszélve hogy "5 perc múlva jövök és kezdjük" akkor szemétség veled szemben hogy megvárat és igazad van. MINDEN más esetben a semmiből csinálsz problémát mert nincs bizalom ami elég gáz. Főleg hogy mondta hova megy.

2013. ápr. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
47%
Igen nagyon túl reagáltad , nő vagyok de az ilyenektől én is a hajamat tépem, nem csodálom ,hogy a pasid kiakadt ...
2013. ápr. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!