Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszem/bejövök neki?

Figyelt kérdés
8.-os vagyok és tetszik a másik osztályban egy lány.(Én 8.a-s vagyok ő 8.b-s)Szünetbe haverjaimmal mindig lemegyünk találkozgatunk ( 3-man lemegyünk meg ők 3-man kijönnek). Elég sokszor találkozik a tekintetünk . Hogy derítsem ki hogy tetszem neki? Elég össze-vissza írtam de remélem érthető voltam :D

2013. ápr. 15. 19:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Mondjuk h elhivod vhova? Egy kis du-i séta v vmi...ugyis olyan szép az idő :D
2013. ápr. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Christiano Ronaldo ***** válasza:

Egyszer csak úgy kúlosan mutass rá a haverjaid elött mikor ő is látja, és mond azt a hogy "szerintem nagyon szép az a lány".


Ha ebből nem történik semmi, akkor keresztet vethetsz a dologra.

2013. ápr. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha gyakran a szemedbe néz, az már sejtet valamit! ;) Legalábbis ha nekem tetszik valaki, gyakran csinálom ezt.Mosolyogj rá! Ha visszamosolyog/elvörösödik, akkor nyert ügyed van. Te vagy a fiú, hívd el sétálni/fagyizni.Legyen bátorságod, mert lehet hogy a csaj erre vár! :D Majd írj, hogy mi volt ;))))))
2013. ápr. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Kérdezd meg,hogy szereti-e a nyalókát. Ha igent mond, hívd el szertárat rendezni.
2013. ápr. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
1 szer már voltam vele sétálni. De haverokkal voltunk
2013. ápr. 15. 19:49
 6/9 A kérdező kommentje:

Most írok vmi hülyeséget:


Ha elmondanám hogy hú de tetszik ez a lány, az osztályba mindenki elkezdene cikizni/piszkálni ezzel jönnének mindig meg neki is kínos lenne.Egész iskola megtudná ............. sajnos

2013. ápr. 15. 19:50
 7/9 A kérdező kommentje:
Azért, köszi a bíztatást!!!!
2013. ápr. 15. 19:51
 8/9 anonim ***** válasza:
miért ugy akarsz vele járni hogy csak ti tudjátok? Ne mááár Ha azt cikinek tartod hogy megtudják akkor minek neked barátnö? Hogy legyen? Mert ez adivat? Jaj ne gyerekeskedj már. Legyél tökös ha kell a csaj.
2013. ápr. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
elég sokan járnak úgy hogy "csak ők tudják"...
2013. ápr. 15. 21:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!