Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy csaj akibe nagyon bele vagyok zúgva, hogyan értessem meg vele hogy én nem csak a barátja akarok lenni? De finom, burkoltan szeretném.

Figyelt kérdés

van barátja de már panaszolta nekem hogy nem szereti, csak nem mer szakítani vele, mert első komoly kapcsolata, meg sajnálná a srácot.. meg ilyen hülye érvek.

közbe ,eg nagyon jól elvagyunk napokat képesek vagyunk átbeszélni, de valószínűleg csak barátként tekint rám (bár sokszor elbizonytalanodok ebbe, mert sokkal aranyosabb és jobban érdeklődik mint egy átlagos lány barátom.) de valahogy szeretném vele megértetni hogy én szeretnék többet is tőle, a mostani kapcsolatába már úgyis csak szenved.

nagyon megköszönném az értelmes tanácsokat!


2013. ápr. 16. 19:51
 1/10 anonim ***** válasza:
Valószinűleg ő meg nem érzi magát biztonságban még. Talán ha ugyan ezt amit itt ki irtál elmondanád neki-több esélyed lenne, hogy változzanak a dolgaitok.
2013. ápr. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem fog olvasni a gondolataidban. Mondd meg neki szépen mit szeretnél.
2013. ápr. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

ehhez még nincs bátorságom, kb. 1.5hete ismerem de annyira belé szerettem. annyira sok a közös bennünk, meg ritka egy szerethető természete van :)


de amúgy köszönöm a tanácsot :))

2013. ápr. 16. 20:02
 4/10 anonim ***** válasza:
1,5 hét után ezt adod elő?:DD
2013. ápr. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Másfél hét alatt nem lehet beleszeretni.:) Várj és ismerd meg, és simogassad, ilyenek.:) Még nem is a barátod.:)
2013. ápr. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
hát igen nekem is fura. múlt szombaton ismertem meg.. elég fura helyzetbe.. 6órát voltam vele végig beszélgettünk de mondta hogy van barátja és szereti is őt. erre való tekintettel nem hajtottam rá, azót is minden nap beszélünk és egyszerűen belé szerettem.. minden megvan benne ami kell :/
2013. ápr. 16. 20:09
 7/10 anonim ***** válasza:

6 Nah, ismét egy kamu előadást adó féltékeny nő, ki magát pasinak próbálja előadni:DD


Kedves, gyógyulj már meg:DD

2013. ápr. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Tyler913 ***** válasza:

Annyira tipikus történet! Lelki szemetesládának használ Téged,Te vagy a szárazbarát,akinek el lehet sírni a bánatot, aztán megy és k.fél egy jót a pasijával. Hidd el,ha egy csajnak jobban tetszel,mint a pasija,akkor gond nélkül otthagyja a pasiját miattad.

Ha Neked ő tetszik,és többet akarsz tőle,mint barátság,akkor tedd ezt a számára egyértelművé. Ne barátkozz vele,hanem nyomulj rá. Mivel egyelőre foglalt, szerintem szemét dolog lenne rávenni,hogy megcsalja Veled a barátját,szóval én egy ilyen helyzetben választás elé állítanám a lányt,elmondva,hogy nem barátkozni akarok,hanem komolyabbat. Viszont legyél felkészülve,hogy a mostani pasiját választja. Bocsi,ez az igazság.

2013. ápr. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszi a normális választ, ez igen csak megfontolandó :)
2013. ápr. 16. 20:16
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem hívd el sétálni. És ott beszélj vele, lehet, hogy több is lesz mint tevezted, de lehet, hogy balul sül el. Minenki a szóból ért úgyhogy mondd el neki!
2014. jún. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!