Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megmondanád a barátnödnek/bará...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megmondanád a barátnödnek/barátodnak, hogy szeretnéd ha elmenne fodrászhoz és levágatná a haját úgy ahogy neked tetszik? Ha igen akkor el is menne és megcsinálná a kedvedért?

Figyelt kérdés
2009. szept. 25. 10:51
 1/4 anonim ***** válasza:
88%
Neharagudj de ha a férjem azt mondaná hogy drágám festesd be szőkére és vágasd rövidre a hajad mert nekem úgy tetszik biztos nem tenném meg. /derékig ér és barna színű az enyém/ Az más amikor azt mondja hogy nem akarsz egy picit vágatni belőle vagy hogy próbéljak ki egy kicsit sötétebb/világosabb árnyalatot.
2009. szept. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem ezt embere válogatja.Ha a férjemnek nagy a haja akkor egyszerüen bejelentem és ő elmegy:).De volt olyan pasim akinek nem tetszett a haja,de nem volt mit tenni,neki megfelet:)
2009. szept. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

NEM!

Én soha nem vártam el egyetlen barátnőmtől sem, hogy olyan hajat hordjon amilyen nekem tetszik. Nem a hajáért voltam vele együtt, olyat hordott amilyet akart.

De azt sem tűrtem el, hogy ő szóljon bele, hogy nekem milyen hajam legyen. Volt nagyon hosszú is, levágattam tök rövidre és nem volt duma....

Bocs, szerintem ez így működik, ezekbe a dolgokba ne szóljunk bele. Meg amúgyis ismerve a nőket nincs az a pénz amiért megcsinálná olyanra ha neki nem tetszik (vagy fordítva), de ez nálunk is így van.

2009. szept. 25. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

a barátomnak volt hosszú haja, és nekem tetszett is, de egyszer elpoénkodtam vele, h naaa, vajon milyen lehet röviden? (tényleg nem gondoltam komolyan) na, erre 2 hét múlva egyszer csak beállított rövid hajjal :) nagyon jól állt neki, pedig ő azt mondta, neki annyira nem jön be, de ha nekem tetszik akkor már ezért megérte. ez kb 1 éve volt, így utólag már nem is növesztette vissza, és most már azt mondja, így sokkal komolyabb az arca, úh jobban tetszik neki is :)

de szándékosan nem nyaggatnám ilyennel, max egyszer megkérdem, h nem próbálná-e ki röviden, mert kíváncsi vagyok rá, de ha nemet mond, akkor nem piszkálnám tovább.

2009. szept. 25. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!