Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon beteges az h kiakadok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon beteges az h kiakadok azon h a baratnom mikor meg en nem voltam neki lefekudt olyannal egy ejszakara akit nem isismert?

Figyelt kérdés
20 eve fiu vagyok. Bnom 19. 1 honapja vagyunk egyutt es mondta h volt egyszer olyan h sz@r kedve volt es egy fiu megvigasztalta es tobb is volt mint vigasztalas. Na ezen en annyira kiakadtam h majdnem lekuvaztam es majdnem szakitottam vele. Engem ezek nagyon erzekenyen erintenek.
2013. ápr. 20. 21:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Alkat kérdése...


De jobb témátok nincs?

2013. ápr. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
M az h alkat kerdese ?
2013. ápr. 20. 21:51
 3/15 anonim ***** válasza:

Lelki beállítottság, van akit ez zavar, van akit nem.


Ha érzékenyen érint téged az, hogy hogyan mikor kefélt előzőleg, akkor minek beszéltek róla?

2013. ápr. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
''20 eve fiu vagyok'' elotte lany voltal?
2013. ápr. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Én nem járnék veled. Igen, ez beteges.

Bezzeg a férfiak lefekhetnek fűvel-fával, de ha egy nőnek vannak vágyai, akkor az már k.urva? Előnybe helyeznéd Magyarországon is a női körülmetélést?

2013. ápr. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Egyénfüggő, van akit zavar, mást meg nem. De ha valakinek nem tudod elfogadni a múltját, nem biztos, hogy van közös jövőtök. Az biztos, hogy ha a párom valamelyik múltbéli hülyeségemen, hibámon, vagy bármin ami a múltban történt velem ennyire kiakadt volna, erősen gondolkodóba estem volna, hogy fenntartsam-e továbbra is a kapcsolatot.
2013. ápr. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Szerintem ne legyen lelkiismeretfurdalásod. Egyértelmű,hogy kiakadsz.

Kedves 21:58.. Ha egy pasi lep felre, akkor a csaj kiborul, felteve, ha erdekli(ha nem, akkor hááát..:S)... Ha egy csaj lep felre, akkor mint latod, a pasi is kiborul.. Akkor hol itt a gond?

2013. ápr. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Jaaa hogy akkor meg nem volt..xD

En kerek elnezestt.. bar kedves 21:58 még igy is igazam van :D

2013. ápr. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Miért is van igazad? Mert őelőtte is élt nemi életet, amikor még nem is ismerte? Nem értem.

Kedves kérdező, talán költözz egy arab országban, és keress magadnak egy lefátyolozott 16 éves lányt, akit megkérhetsz a szüleitől feleségül. Ő még valószínűleg szűz lesz. Bár akkor neked is kell egy-két áldozatot hozni, pl. felvenni a vallásukat.

ja, nősülni nem akarsz, csak d.ugni? Hát, ez ciki, barátom.

2013. ápr. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Balanus_concavus ***** válasza:
Ha nem voltatok még együtt, akkor nem kérheted számon, meg nem is értem miért kell ezen parádézni.
2013. ápr. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!