Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Miért csinálja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Miért csinálja ezt? Korkülönbség? Betegség? 22/L

Figyelt kérdés
Kérlek segítsetek! Ne gondoljatok érzéketlennek vagy ilyesmi mert a férfivel akivel együtt vagyok nagyon szeretjük egymást. Nem akarok az első nagyobb problémánál megfutamodni , csak muszáj kikérnem mások véleményét. Ő az akibe igazán szerelmes vagyok. Szóval ezen a hétvégén úgy volt, hogy elutazunk együtt. ( Kedden találkoztunk utoljára mivel azóta a munka miatt nem ért rá.) Sajnos szerda délután balesetet szenvedett és megsérült a lába. Nem igazán tud menni de nincs begipszelve. Csütörtökön értesített, hogy mi történt. Mondta, hogy nagy nehezen elment dolgozni, ő úgymond tanár. Sajnos este nem tudtam meglátogatni mert e muszáj volt dolgoznom. Üzentem neki, hogy mikor láthatnám de úgy vettem észre, hogy nem akar találkozni. Ma is üzentem neki, de még nem válaszolt. Tudom , hogy emiatt szemétnek fogtok tartani, de kicsit haragszom miért nem válaszol, miért nem akar találkozni??? Szerintem nem akarja, hogy így lássam de nekem nagyon hiányzik már! A történet másik része, hogy én 22 ő 50 éves.(max 40-nek néz ki, most is sportol) 2 éve vagyunk együtt.(1 évig nem hivatalosan, feleség,gyerek nincs) Anyúkám mindig azt mondja, hogy látja, szeretjük egymást de nem működhet. Elmeséltem, hogy mi történt és rögtön mondta, mi lesz pár év múlva ha esetleg beteg lesz akkor is akarom majd ápolni??? Bevallom kicsit elgondolkodtam. Ilyen betegség soha nem volt, nagyon nehezen viselném ha nem tudnánk teljes életet élni ahogy most.(szex stb..)Szóba került köztünk a házasság, de kicsit félek. ne értem egy ilyen sérülés miatt, miért nem akar találkozni? nagyon hiányzik!
2009. szept. 25. 13:28
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nos, én teljesen meg tudlak érteni..

Én is mindig a nállamnál sokkal idősebb férfiakhoz húzódtam.. és nem tudom miért..

De ők is nagyon jól tartották magukat.. :)

Volt aki 10-15 évet simán letagadhatott..

Nos, ne csinálj mást, menyj el hozzá.

Keresd meg.

És jelezd, hogy vele akarsz lenni a bajban is..

Vószínű, hogy ő úgy gondolja, fiatal vagy még, ahhoz, hogy őt ápold.. És hogy te úgysem tenéd ezt meg neki..

Biztosítsd arról, hogy mellette vagy..

Vagy a másik lehetőség, hogy komolyan elgondolkozol azon, van e hosszú távon folytatása ennek a szerelemnek..

Te 10 év múlva csak 32 leszel...

Tudom, hogy szereted, és azt is, hogy ezt ezren elmondták már.. De én ugyan ezt hallgattam mindig...

És ő 10 év múlva 60 éves lesz..

Te egy szuperszexi csaj leszel, ő viszont egy papika..

Sajnos ez van..

Ezt neked is be kell látnod, és nekem is be kellett látnim..

Nehéz volt, és neked sem lesz egy kicsivel sem könnyebb..

Én 18 éves koromban egy 44 éves férfival voltam együtt.. Imádtam.. Ő is engem.. Még a mai napig néha szoktunk beszélni, de nekem azt mondta, hogy engem annyira szeret, hogy nem akarja elvenni a fiatalságom.. És ez nem csak szöveg volt...

Tiszta szívből szerettük egymást..

És nekem majd 1 évig tartott, mire tudtam egy új kapcsolatot kezdeni.. neki sokkal később lett párja..

Nos, most 25 vagyok.. 33 éves a férjem..

8 év van közöttünk.. S ez úgy gondolom, már elfogadható...

De még most is azt mondom, nem biztos, hogy ez volt a jó döntés...

Nos, lehet a párod, ebben a tépelődös helyzetben van most..

Menyj és segíts neki dönteni!

Az én volt párom, most 51 éves..

Igaz, még nagyon aktív a szexuális élete, de ki tudja meddig..


Értesz?

Rajtad álla döntés..

Egy jó tanács:

Egy érett férfivel soha ne úgy bánj, mint egy tinivel.. Vagy korodbelivel.. Sokkal érzékenyebbek.. Imásnak szeretni.. Vigyázz a szivére.. De mégjobba a sajátodra..

Ne telepedj rá, és ne nyaggasd örökké az sms-ekkel..


Sok sikert.. Vigyázz a szívedre.. És az eszedet is használd... (Nem bántás!! Csak jóindulat!!)

2009. szept. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszod. Idáig mindenki hülyének nézett amiért az idősebb férfiak tetszenek. Írtam neki egy üzenetet, hogy mikor találkozhatnánk(dolgozik kb 5-6 ig) Akkor át mennék hozzá, de nem válaszol, rá rontani nem szeretnék és sajnos 7 körül el kell mennem dolgozni(nem rúgathatom ki magam most a munkából). Nem tudom mit csináljak, mivel nem válaszol???
2009. szept. 25. 13:58
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia! Először is nyugodj meg. Nem azért nem válaszol, mert nem szeret, vagy nem akar látni, csak hát gondolom amúgy is elfoglalt, most pedig még inkább nehezebben ér rá.

Hogy vele maradj-e nehéz döntés...talán nincs is igazán jó megoldás, nincs tartósan olyan megoldás, amelyben egyikőtök se sérülne lelkileg, vagy tartósan boldogok lennétek.

Itt az én példám: van párom, már több mint egy éve, és hát az a nagy szerelem már hiányzik a kapcsolatunkból. A párom korombeli, viszont tudom, hogy képes lennék szeretni egy másik férfit, aki tőlem 10 évvel idősebb, de menyasszonya van, és mégis még így is folyton keressük egymást. Persze csak neten, mert amúgy pluszban még nagyon messze is lakunk egymástól. Nem csaltam meg a páromat, és nem is fogom, mert tudom, ezt kell tennem, a mostani párommal kell maradnom mert így helyes...még akkor is ha a másik lenne a Nagy Ő...

2009. szept. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!