Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, mi a véleményetek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mi a véleményetek a nagyon magas fiúkról?

Figyelt kérdés
Én most 17 évesen 215 cm magas vagyok,123 kg, testtartásom teljesen jó, nem vagyok csámpás és még valószínűleg nőni fogok. Volt eddig 2 párkapcsolatom 2 átlagos testmagasságú lánnyal. Nagyon jóban vagyok a lányokkal, jófejnek tartanak és azt mondják, jól is nézek ki, csak amit mondanak még, az az, hogy "túl magas vagyok". A két barátnőm 182 cm és 185 cm volt(alacsonyabbakkal nem is próbálkoztam). Tudom, hogy nekem magasabb lányokat kéne keresnem(180 körülieket), de azért érdekel, hogy egy alacsonyabb lány mit gondol egy ilyen magas fiúról. Eltud képzelni egy komolyabb kapcsolatot? Nekem semmi bajom nincs az alacsonyabb lányokkal, szerintem meglennék egy 165 cm magas lánnyal is. Tényleg érdekel az őszinte válaszotok. Előre is köszönöm :)
2013. ápr. 21. 20:48
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Nem gáz. Én csak 207 cm vagyok, 103 kg és egyszer volt egy 170 cm körüli barátnőm. A többi az magasabb volt, viszont egyszer egy pici lány járni akart velem, asszem nem volt 160 cm de végül nem jöttünk össze (nem a magasság miatt). A jelenlegi barátnőm 168cm magas és jól megvagyunk :)

Szerintem ilyen téren egyáltalán nem számít, hogy ki milyen magas vagy alacsony.

22/F

2013. ápr. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Hát... sajnálom, de engem már 175-180 cm feletti férfiaktól is kiráz a hideg, úgyhogy felejtős. (én mindössze 160 cm vagyok)
2013. ápr. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Hűű.. anyám. Én aztán virítanék mellettetek a 156 centimmel! :D

Így is mindenkire fel kell néznem, szerintem úgy maradna egy idő után a nyakam :D

2013. ápr. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Ennyire rémisztő egy magas fiú? :O
2013. ápr. 21. 21:03
 15/21 anonim ***** válasza:

Nekem a magasság semleges téma is volt mindig, nem amiatt választottam a párom. Igaz, ő hozzád képest alacsony (196 cm), én viszont 164 vagyok. Engem nem zavar, hogy néha pipiskednem kell, imádom amikor kihúzza magát mellettem, olyan plusz jó érzés. :) Bár amikor összejöttünk, voltak nehézkes találkozások. :D (Több, mint 2 éve vagyunk együtt.)

Talán szeretkezésben van némi "hátránya": nem lehet álló kutyában, egy egyszerű misszionáriusnál is eléggé kényelmetlen tud neki lenni. De megoldunk mindent. :)

2013. ápr. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 bazsikahh ***** válasza:
szerintem nem rémisztő. én 219 vagyok, és tök barátságos... kb 2 éve volt egy 159cm-es barátnőm... hát eléggé vicces jelenség lehettünk az utcán sétálva, de 1.5 évig tök jól megvoltunk. a szakítás oka sem a magasság volt
2013. ápr. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Örülj neki, hogy ilyen magas vagy, te vagy az isten a nők szemében. Én a magam 172 centijével örülök ha egy 160 centi magas lánynak nem vagyok túl alcsony.
2013. ápr. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
fú ba*zmeg a 192 centimmel férfi létemre már rosszul érezném magam melletted, nemhogy egy 165 centis ki csaj :D egy 160 centis lánynak már megfájdul a nyaka ha velem beszél, szerintem rád fel sem tudna nézni ha közel áll hozzád :D remélem kosarazol vagy kézilabdázol!
2013. ápr. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon fura lenne, eddig egy barátom volt csak majdnem 190 cm, de nála is zavart hogy nem látom a fejét ha mellette állok. Egy még magasabb mellett meg már tök hülyén érezném magam :/ Valahogy engem mindig inkább az alacsonyabb 170-175 körüli fiúk vonzottak. De szerintem sok lány inkább a magasakat szereti.
2013. ápr. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

én imádom a magas pasikat:) amúgy 175 centi vagyok.a férjem pedig 190:) néha még így is piszkál hogy kicsi vagyok:)


nekem bejönnél:) amúgy volt 195 centis pasim 2 is. imádtam mellettük kihúzni magam:)


mindig is féltem tőle hogy nem lesz magas pasim...


szóval nálam tuti nyerő lennél:)


27/N

2013. ápr. 22. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!