Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátomnak képet adni magamról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátomnak képet adni magamról szülinapjára?

Figyelt kérdés

Nyálas? Giccses? Fölösleges? Vettem szép keretet, előhívattam egy jól sikerült fotómat. Még sosem kapott ilyen ajándékot, nem nagyon vagyok az ilyesmi híve, csak hát néha nyafog, hogy nincs rólam képe, és ami van, azt is kitörlöm a telefonjából :D Kapna mellé tiramisu tortát, 2 jegyet a vadasparkba meg csokit is. De nem ez a lényeg... Felejtsem el a képet?

2 éve vagyunk együtt, 24 éves, 1 éve vele lakom.


2013. ápr. 22. 11:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Előző kérdésedben megkaptad a választ.
2013. ápr. 22. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát ha vele laksz akkor hanyagolnám. Inkább kettőtökről adj neki!
2013. ápr. 22. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
de az nem a képre irányult, hanem az egészre. és ha nem tudtok normális választ írni, könyörgöm, hagyjatok már... azon vagyok, hogy ne valami sablonos szutykot adjak neki, 2 napot szaroztam a 3D sárkánnyal is, erre az előző kérdésben valaki bevágja, hogy mű. ja, amikor valaki fél év után házimozirendszert vesz, arra azt mondjátok, tök jóóóóóó. nehéz meló összehozni ezt az egészet, főleg, hogy együtt lakunk, és múltkor meg lebuktam a sárkánnyal is... azért lenne fontos ez a kép, mert enélkül nem nagyon van tárgy a dologban, ami maradandó. ennyi. de én vagyok a hülye, hogy itt teszek fel kérdéseket...
2013. ápr. 22. 11:09
 4/7 A kérdező kommentje:

elnézést, kicsit elragadtattam magam.

kedves második! köszönöm a válaszod.

2013. ápr. 22. 11:11
 5/7 anonim ***** válasza:

Így van,ha vele laksz akkor inkább kettőtökről csináltass képet!!

Mondjuk csinálhatsz csak magadról,és legfeljebb ha olyan munkakörben dolgozik,beviszi a melóhelyére!! (pl. iroda)

De mindent összevetve,jó szülinapi ajándékot találtál ki!! Ezt én mondom....!! :D 27/F ;)

2013. ápr. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

már az előző kérdésemhez is írtam, hogy a közös kép nem jó, mert pár hét múlva lesz évforduló, akkorra terveztem ilyen nyálasabb albumot képekkel, különféle emlékekkel kettőnkről. mindegy, akkor a képet most kihagyom. azért is ragaszkodtam hozzá egyébként, mert olcsón kijött (kicsit le vagyok égve), és mégis személyes. most találhatok ki megint valami mást. de ez már az én problémám :)


köszönöm szépen a segítségeteket! főleg Neked, kedves utolsó!

2013. ápr. 22. 11:19
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem jó ötlet pláne ha már ő is említette, hogy nincs képe. Jók az ötleteid ne foglalkozz a trollokkal :) 23/F
2013. ápr. 22. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!