Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon megaláztam magam? Lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon megaláztam magam? Lány létemre én kerestem őt.

Figyelt kérdés

A barátom szakított velem, mert sokat féltékenykedtem. De csak annyi volt részéről, hogy napokig nem beszéltünk. Én írtam neki facebookon hogy mi van, de letiltott. Majd írtam neki egy sms-t hogy miért így szakít velem, azt mondta a féltékenykedésemet nem bírta. Én megint válaszoltam, arra már nem írt vissza. Másnap írtam megint egy sms-t hogy "Ne haragudjon rám, meg fogok változni ígérem, és bocsásson meg" de erre sem válaszolt.


Nagyon megaláztam magam? Mit tegyek?


2013. ápr. 22. 18:29
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Volt olyan barátnőm, akitől szó szerint egy teljes szoba tapétáját levakartam a féltékenysége miatt. Ha túlzásba vittem, akkor nem csodálom, hogy kiakadt. Várj még egy keveset, és próbáld meg újra keresni. Ha akarod a kapcsolatot, akkor innentől neked kell tenni érte.
2013. ápr. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
vittem=vitted*
2013. ápr. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Ez neked megalázás?

Öcsém.Miattad ment tönkre a kapcsolat.Az a helyes,ha próbálsz valamit alkotni.Nehogy már a srácnak kelljen utánad futni mert TE hülye voltál.

Hidd el a nőknek is kell tenni a kapcsolatért!

2013. ápr. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Lehet, a te hibád miatt ment tönkre a kapcsolat, de ha képes így szakítani veled, akkor már nem lehetsz neki fontos... szerintem fogadd el, hogy vége.
2013. ápr. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Nem akarok bunkó lenni, de eléggé gennyláda pasid volt...Milyen kapcsolat az, ahol nem lehet szépen megbeszélni egymással, hogy mi a probléma?Nincsen gerince ahhoz, hogy szemtől szembe megbeszélje veled az ilyen komolyabb dolgokat, szóval nem érett még a kapcsolatra, szerintem hagyjad őt a francba és keress mást.


Egyébként a féltékenykedés nem vezet semmi jóra, szóval nem árt a változás, de hogyha változol, akkor ne ezért a srácért akarjál megváltozni, hanem magadért!:)

2013. ápr. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

4.

Szerintem igen is a srácnak elege volt már az egészből.Lehet fontos neki a csaj vagy nem.De a túlzott féltékenység nagyon idegesítő tud lenni!

2013. ápr. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Tudtommal egyenjogúság van.Egy kapcsolat pedig 2 emberes dolog és,ha te semmit nem teszel érte és elvárod,hogy a srác fusson utánad,akkor magadra vess.Szerintem úgy érezte,hogy szarsz rá és azért hagyott faképnél.Inkább keres olyat,aki törődik vele.
2013. ápr. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Úgy volt hogy nem keresett engem hetekig, alig találkoztunk. Mostanában már csak 2-3 hetente töltöttünk együtt egy délutánt, mert neki mindig más dolga volt. Haverok, buli, foci, de rám semmi ideje.

És én ezt szóvá tettem neki facebookon, mikor már 1 hete nem beszéltünk hogy tuti másik lánnyal összejött. És akkor szakított velem.

2013. ápr. 22. 18:39
 9/20 anonim ***** válasza:

Miért nem beszéltetek napokig? Hol tartott a kapcsolatotok?

Napokig nem beszéltetek akkor konkrétan sz@art rád...

Mikor találkoztatok utoljára?

2013. ápr. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

9. vagyok!

Alig találkoztatok, totál nem érdekelte, hogy mi van veled, meg mi az, hogy más dolga volt, foci haverok buli :S


Örülj, hogy megszabadultál tőle!!!!! Luser a gyerek!

2013. ápr. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!