Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Randizni fogok egy sráccal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randizni fogok egy sráccal, de van barátom, szerintetek mi a célja?

Figyelt kérdés

Ez a srác már régebben is tetszett nekem, de mostanában egyre inkább nem megy ki a fejemből és bennem van az az érzés, hogy mi lenne, ha ő lenne a barátom, és ez a gondolat nem hagy nyugodni, így pár hete engedtem a közeledésének és párszor találkoztunk már kettesben. Tudja, hogy van barátom.

Tegyük hozzá, hogy a barátom is tud erről az egészről, amúgy csak fél éve vagyunk együtt, szóval nem egy hosszú kapcsolatról van szó. Elmondtam neki, hogy mi a helyzet, és szakítani akartam, de azt kérte, hogy még semmiképp ne szakítsunk, találkozzak még egyszer-kétszer a sráccal és csak utána döntsek. Nagyon rossz érzés ezt tenni vele, de annyira szerette volna, hogy így legyen...

Szerintetek a srácnak mi lehet a célja? Eléggé félek, hogy csak szexre hajt, mivel úgy van vele, hogy na nekem úgyis van barátom, több úgyse lenne, erre meg talán lát esélyt és csak ezért teper ennyire. Az elmúlt pár hónapban minden egyes nap beszéltem vele facebook-on, meg személyesen is (csoporttársam), sokszor ír sms-eket is, szóval azt azért látom, hogy gondol rám sokszor. Párszor buliztunk is együtt, ilyenkor mindig nagyon zavarban van, meg amúgy is kb mindig ha kettesben vagyunk. Amúgy semmi szexuális tartalmú beszólásai meg ilyenek nincsenek. Szerintetek mit akarhat? Meg úgy alapvetően hogy kezeljem ezt az egész helyzetet?

Sose gondoltam volna, hogy valaha így lesznek a dolgaim, én is csak csodálkozom ezen az egészen elhihetitek...

21L


2013. ápr. 23. 09:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Szakits a pároddal, ha egy uj pasi van kilátásban aki melelt jol éreznéd magad akkro az eddigi kapcsoaltodra ráuntál nagy valószinüsséggel igy visoztn felesleges egymás idejét pazarolnotok.
2013. ápr. 23. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%
K.
2013. ápr. 23. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ebből én azt veszem le hogy a jelenlegi párod nem is akarja ezt a kapcsolatot erőltetni.

Most gondolj bele, tud erről az egészről és így hagyja magát, hagyja hogy elvegyenek tőle téged.

Most nem azért írom hogy szekáljalak ezzel, de most ez például lehetne egy teszt is ha azt vesszük. A barátod tud róla és nem harcol érted. Ha igazán szeretne meg most ugye előállt azzal hogy még várd meg hogy mi lesz a sráccal, akkor már ha van esze harcol érted és nem azzal jön hogy döntés elé állít és kb letojja az egészet. Igaz nem Írtál le mindent ezzel kapcsolatban, de én nagyon ezt veszem le ebből.

És ezt neked is tudnod kell hogy kit szeretsz a jelenlegi párod vagy a másik srácot akivel randizgatsz, nem mindegy igazából mert ezzel nagyot koppanhatsz és akkor egyik sem lesz. A mostani párod meg mint mondtam nem harcol érted, megerőlteti magát? Nem hinném szerintem ha tényleg meguntad akkor dobd a srácot és gőzerővel hajts rá az újra. Ha meg próbálja bizonyítani hogy szeret meg minden akkor érthető hogy valahogy döntened kell.

2013. ápr. 23. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Minek van még barátod? Túsznak?

Szakíts a szerencsétlennel és akkor te is felszabadultabban, nyugodtabban vadászhatod le a kiszemelt prédádat. Ő is látja, hogy komolyan gondolod. Lehet egészen máshogy állna hozzád.

Én biztos nem kezdenék olyan lánnyal, akin látnám, hogy tisztességtelen az előző partnerével. Szexre persze jó lenne, attól még...

2013. ápr. 23. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
93%

Hát őszintén gratulálok neked. Hogy képes vagy valaki mással randizni, amíg még együtt vagy a barátoddal. Ha egy kicsit is gerincesebb lennél, szakítasz vele, nem próbálgatod, hogy melyik a jobb, aztán ha csak szexre kellettél a másiknak, futsz vissza a régihez...

Szegény fiú meg valószínűleg szeret téged, máskülönben kivágott volna, mint a macskát ..., nem hogy még ő ajánlja fel, hogy találkozz vele...

2013. ápr. 23. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Sose voltam ilyen típus, hogyha nem jön össze az egyikkel, akkor rohanok vissza a másikhoz. Szakítani is akartam, de több órás beszélgetés után a barátom mégis ezt kérte, ez az ő döntése, tudnám ezt oldalakon át részletezni, hogy hogy is van ez az egész dolog, de nem ez a kérdés lényege.

Én se érzem korrektnek a helyzetet így, de most ez van, ha ő nyugodtabb így, hogy még átgondolom a dolgot, akkor legyen így. És nem az alapján döntök, hogy a másik sráccal összejönne a dolog vagy nem.

Nem vagyok kapcsolatfüggő, de amúgy is sok férfinek tetszem, szóval akkor maximum keresnék mást, ha csak ez lenne a célom, hogy legyen valaki (de nem ez).

2013. ápr. 23. 10:21
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem nyugodtabb, csak gondolom most nem akarta a fejedhez vágni, hogy rossz, mert gondolhattad volna. Neked se esne jól, kölcsönösen nem hiszem hogy jólesik a másiknak. Csak nem akarta leorditani a fejed,esetleg kiváncsi volt, számodra mennyit ér a kapcsolat, és tényleg találkozol-e a másikkal
2013. ápr. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!