Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egymaganyoscsaj kérdése:

Bele szerettem a legjobb barátnőm volt barátjába. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Utána össze jöttünk de ezért a barátnőm nagyon megharagudott rám. Utána, minden rendben ment a fiúval, de egyszer Fb-n Jött egy levelem a Barátnőmtől. Hogy szeretne velem kibékülni. Kibékültünk és a barátom megilyedt hogy szétválaszt minket. És ez is történt. Eggyik nap kijelentette hogy szakítsak a barátommal mert neki ez nem jó. És megtettem. De nagyon hiányzik. Erre másnap más barátnője lett neki. Írtam neki és azt mondta péntekig van lehetőségem hogy vissza menjek hozzá. Mert pénteken derül ki hogy össze jön-e a csajjal. Mit tegyek?
2013. ápr. 23. 15:47
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Szeress inkább belém!


egymagányospasi

2013. ápr. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Hát magányos is fogsz maradni, ha ilyen butus vagy, miért szakítottál vele? Ha azt mondja, hogy ugorj kútba, megteszed? Ki a fontosabb, a fiúd vagy a barátnőd?...ejnye...a fiúnak meg már másnap lesz barátnője. hány évesek vagytok, 13?
2013. ápr. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok, 14? Egyébként meg nehogy már ilyen feltételekkel azt mondd neki, hogy oké drágám, akkor péntektől megint járunk, mert nem akarom, hogy mással legyél...meg se érdemelt téged,de te se őt.
2013. ápr. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
15 vagyok...ő pedig 16..De elméletileg nagyon szeret...(és amugy a barátnőmet is nagyon szeretem :'( )
2013. ápr. 23. 15:51
 5/17 anonim ***** válasza:
Reménykedj, hogy a másik csaj csak blöff volt.
2013. ápr. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Már másnap becsajozott? Meg ezzel zsarol? Most őszintén, van ezen mit gondolkodni?
2013. ápr. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Ha a csóka ennyi idő alatt már keresett is mást akkor nem szeret szóval maradj a barátnődnél azzal többet érsz :) A magányosabb napokon akár még vele is tudsz hancúrozni ha nincs pasi :P 23/F
2013. ápr. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

:'( pontosan ezzel zsarol..meg mindennel...Nagy fura fiú de én ezt szeretem benne...

A barátnőm meg...ehh már nem is foglalkozik velem..

2013. ápr. 23. 15:57
 9/17 anonim ***** válasza:

Te nem vagy 100as.


Eloszor is neked nem parancsol a baratnod, ha neked tetszik a fiu abba a baratnod ne szoljon bele, mostmar nincs hozza semmi koze. Masodszor, komolyan azthiszed, h a fiu szeret teged ha penteken keszul osszejonni massal?

2013. ápr. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
A barátnőd meg az a srác is egy idióta. Szeret téged mi? Hánynapig kell eldönteni ezt?XD Két gyökér! Kerüld őket.
2013. ápr. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!